Търсене и размяна на кодове/отстъпки/ваучери - Тема 18

  • 66 824
  • 766
# 30
8 талона за -15% на всички dm марки. Relieved
Аз нямам такива талони...
Виж целия пост
# 31
8 талона за -15% на всички dm марки. Relieved
Аз нямам такива талони...
Нещо са ме взели за мезе:
Виж целия пост
# 32
Здравейте,

Код за следващите 7 дни за Factcool
wqO2eFYdLg

За причиненото неудобство, бихме искали да Ви предложим 10 % намаление с код за отстъпка при следващата Ви покупка. Този код е валиден за 7 дни и можете да го използвате за всичко - дори и на вече намалените стоки. Моля, обърнете внимание, че кодовете за отстъпка не могат да се комбинират.
Виж целия пост
# 33
И аз имам много талони за -15% на всички ДМ марки. Който иска да пише.
Виж целия пост
# 34
Еха, как става това с талоните? Аз нямам, а съм направила до сега оборот от 1200 лева на ДМ само откакто им почна кампанията дето се трупат суми. Егати...
Виж целия пост
# 35
Затова Simple Smile Ако спрем да пазаруваме и ние ще имаме Simple Smile
Виж целия пост
# 36
Здравейте,

спешно ми трябва  код от Booking.

Моля, на лично и благодаря предварително!
Виж целия пост
# 37


Виж целия пост
# 38
Здравейте!
Ако на някой не му е нужен код за Спорт депо,  ще се радвам да ми отслужите с такъв.
Виж целия пост
# 39
Аз пък пазарувам редовно от ДМ, защото е точно до нас и ми е удобен, но никога не съм ползвала това приложение. Много ли съм изгубила?
Виж целия пост
# 40
В ССС има -30% на всичко от 21.00ч до 23.00ч тази вечер.
Виж целия пост
# 41
Аз пък пазарувам редовно от ДМ, защото е точно до нас и ми е удобен, но никога не съм ползвала това приложение. Много ли съм изгубила?
Редовно имат талони за намаление на определени стоки/ марки. Трупаш суми, които също ти носят отстъпка някаква. Щом ходиш редовно си изтегли приложението.
Виж целия пост
# 42
В ССС има -30% на всичко от 21.00ч до 23.00ч тази вечер.
Благодаря ти!
Въобще не мога да заредя сайта нормално, отвори се само началната страница и при филтри отказва - Възникна грешка, презаредите. И при всяко презареждане се появява същия текст.
Някой успява ли?
Виж целия пост
# 43
И аз не мога. Иначе имам заредени артикули в кошницата.
Виж целия пост
# 44
Здравейте,някой има ли код за obuvki.bg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия