Боледуване на децата ни - тема 81

  • 23 078
  • 737
# 420
Ухото боли ли те или болката е само от възела. При малката е само там увеличен, при едното ухо и понеже е едностранно ме навежда на тази мисъл.
Виж целия пост
# 421
Моето голямото вчера беше с 38°, гърлото го боли много и е отпаднал. Сега е една такава 37,7-8° температурата и лежи цял ден, но хапна за разлика от вчера. Ще отлагам грипната ваксина. Миналата година декември се започна с боледуванията, а тази зима много рано всички.
Виж целия пост
# 422
Ваня,само от възела е болката според мен.То и боли и гърлото ми е като сварено.
Рейна,тази година се започна много рано наистина с болестите.
Виж целия пост
# 423
Дани, как си? Малката е с главоболие, лек световъртеж, нос запушен, лимфния възел си боли, гърлото по-малко я боли и няма температура. Чудно ми е защо я боли глава...
Виж целия пост
# 424
И моето е така.
Виж целия пост
# 425
Ваня,при мен главоболие и световъртеж няма,но гърлото и лимфния възел ме болят и нямам сили.От сутринта все ми се лежи.Дали не е грипа това,но пък аз Т не съм вдигала,а за грип е характерна Т.
Виж целия пост
# 426
Рано е за грип, чакай. Да оздравее и ще я набода 🤣
Виж целия пост
# 427
Как са болните?
Тони,как е твоето момче.
Ваня,как е малечка?
Аз днес цял ден пазя леглото и съм една идея по добре.
Виж целия пост
# 428
Дани, същото е. Утре сутрин ще я водя на лекар, подозирам, че ще изпише антибиотик. Гърлото не я боли почти, носа е затъкнат, но нищо не излиза, то може и от това да я болеше глава.
Дано утре си по-добре.
Виж целия пост
# 429
Данаека, ту гъгне, ту не. Почнаха през 2-3 дни да ходят с баща си на солна стая. Абе.. ще се втасва ама да видим. След две седмици е рожденик и се моля да е здрав… Иначе зъба си е все така - там мъката продължава.
Виж целия пост
# 430
Ваня,дано се размине с АБ малечка.Дано не зарази и кака си.
Тони,може и от солната стая да е.Аз съм водила моя и точно така се разболяваше.
Мен също не ме боли гърлото.Явно трахизана взе да действа.
Виж целия пост
# 431
Голямата е добре. Мен ме притеснява нейната класна, която четвъртък и петък е ходила с температура и яко болна. Ама каквото такова. Детето зад нея на чина пък кашляло и ходело със спрея за гърло. Дано не я лепне нищо.
Виж целия пост
# 432
ОФФ,омръзнало ми от такива безотговорни родители,които пращат децата си на училище болни.Дано не прихване и голямата нещо.
Виж целия пост
# 433
Аз днес реших да заведа моето на една доста голяма площадка и се втрещих какъв бациларник е ама то кашляне ,давене ,сополи косата ми се изправи и бързо му секнах ентусиазма ...
Виж целия пост
# 434
Малкия във 22.30 часа вдигна 39 градуса температура дадох нурофен сироп 5мл..
Сега измерих 39.6 температура
Топъл е .Измервам със електронен термометър
Сега я измерих 38.6 температурата.
Да съмне и ще говоря със лекаря да му се пусне пкк,суе,црп,урина  и по възможност носен секрет.
Ей това със добрите специалисти е много трудно да попаднеш на добър .
До края на месеца няма да ходи на детска градина.
Уж имаме лекар само се чудя как за какво ние.
Винаги прибягваме до частна клиника.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия