Онлайн магазин Тему (Temu) за България - 9 - октомври

  • 49 711
  • 1 052
# 225
Хоп Троп, здравейте и от мен. Идвам да похваля един дифузер. Много исках да може да се ползва и без кабел, а този даже и свети хубавичко и изобщо изглежда много приятно, а и вместимостта му е доста добра. https://share.temu.com/yQInN7T0YQA
Гледам по-назад проекторите, отдавна искам, обаче много се колебая. Какво е качеството на картината? Разбира се не очаквам 4к видео, но все пак..
Виж целия пост
# 226
Поръчах я с купон и ми излезе под 100лв. Миналата седмица изходната и цена беше 128лв, та щеше да се получи още по-изгодно като сложим и купона, но тогава се изчерпа бързо...
Да ви кажа, дано не си сипвам после сол на главата, но от Тему останах мн доволна онзи ден... Моят мъж си беше харесал една скъпа, масивна стъклена чаша на метално столче,  която стуваше 70лв. Аз я поръчах с купон за 35лв. Когато дойде луксозната и кутия, която също беше част от артикула, беше повредена и със скъсана вътрешна част. Писах на чата и обявиха, че съм разочарована, което наистина беше така, тъй като си беше подарък. Отговориха ми да върна продукта. Да, но мъжът ми си хареса чашата и не му се занимаваше със връщане и да чака нова, написах им аз и това и ми предложиха да ми върнат парите, без да връщам чашата. Супер коректни са и съм много доволна от обслужването.
Та, надявам се, ако има проблем с етажерката, пак да получа съдействие.
Виж целия пост
# 227
Аз овършах прозорците със сивите кърпи, много ми допаднаха. Ще ги следя сега, че явно има и "фалшиви".
Виж целия пост
# 228
Grimozo,
още им се чудя... слагаш ли препарат за прозорци? Не замазват ли много....?! само с тях ли изчисти до блясък или... добави някоя друга кърпа или друго?
Виж целия пост
# 229
А вие всъщност не мислите ли, че ни зарибяват и в един момент условията ще станат по-неблагоприятни? Също и доставката може да стане платена за някои неща...
Виж целия пост
# 230
Повече от година го мисля и все очаквам кранчето да спре. Дори го бяхме обсъждали в някоя от първите теми, но е нещо, което не зависи от нас.
Ще стане като с али.
Виж целия пост
# 231
Синсей имаха по-добри промоции, когато отвориха сайта и безплатна доставка на всичко, без такса за наложен платеж - можеше да си поръчам нещо за един лев и го пращаха. Но в един момент промениха условията.
Пак пазарувам и пак има промоции, но не е съвсем същото (най-малко - трябва да дебна промоциите и не са толкова чести, като преди).
Затова си мисля, че и тук в един момент ще стане така.
Виж целия пост
# 232
Grimozo,
още им се чудя... слагаш ли препарат за прозорци? Не замазват ли много....?! само с тях ли изчисти до блясък или... добави някоя друга кърпа или друго?
Само с вода, само с тях. Те стават лигави самите кърпи като се плакнат. Изглежда сякаш замазва в началото, но после са си идеални по моите критерии (моите не са високи, специално за прозорци).
Виж целия пост
# 233
И аз утре ще взема две пратки от Спиди.
Виж целия пост
# 234
А вие всъщност не мислите ли, че ни зарибяват и в един момент условията ще станат по-неблагоприятни? Също и доставката може да стане платена за някои неща...
Като не ми е изгодно, няма да пазарувам от тях и толкова. Ще излезе нещо друго.
Виж целия пост
# 235
Факт. Много се старая уж да не залитам. Нито да пазарувам неизгодни неща от тях, нито да се затрупвам с изгодни ненужни вещи, които вероятно ще ми потрябват. Хубаво е, че не разполагам с излишък от средства и това е естествена бариера Simple Smile Но все пак вече съм горд собственик на няколко килограма глупости, които ми се струваха много важни.
Виж целия пост
# 236
Скрит текст:
Мен ме дразнят нещата, които не съм купувала и ми пълнят шкафовете - като например имам прекалено много раници и колонки от разни игри. Имах и футболни топки, но ги разкарах (отидоха на различни места - при познати, приятели, съседи). В мазето има няколко кашона чаши. Отчасти заради това си взех почивка от игрите. Имам няколко хубави награди, които ползвам често и ме радват, но голяма част от вещите просто заемат място (докато не ги разкарам, имам предвид).
А също и книгите, на които писах ревюта (не съм ги плащала) и нямам намерение да чета повече. Някои от тях също заминаха, има още, от които ще се отърва - става поетапно.

Нещата, които сама съм избрала и купила, не ми пречат и стига да не са амортизирани, си ги пазя, дори да не ги ползвам в момента. За тях не съжалявам.
Мога непрекъснато да си купувам дреболии - като дрънкулки, инструменти за бижута и подобни, без изобщо да ми се пречкат или да съжаля за покупката.
Виж целия пост
# 237
Аз овършах прозорците със сивите кърпи, много ми допаднаха. Ще ги следя сега, че явно има и "фалшиви".
Може ли линк към кърпите?
Виж целия пост
# 238
Мини, ето тези:
https://share.temu.com/ubzZcPABgyA
Аз ги взех за 3.99.
Виж целия пост
# 239
Някой правил ли е поръчки с връщане на кредит през няколко дни и връщат ли кредита и на двете . Днес като си поисках кредита ми даде да пусна нова , но незнам дали ще продължат да ми връщат кредита на първата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия