SUPERNATURAL forevermore

  • 11 792
  • 476
# 375
Ще му купя бре, и вечеря, после нападам като дете в сладкарничка Kissing Heart
Виж целия пост
# 376
Виж целия пост
# 377
Не му сваляй панделките и нападай.🤣🤪
Виж целия пост
# 378
Нова снимка с нашите хора
Ще се срещнат в 5 сезон на сериалът Момчета.
Виж целия пост
# 379
Във фейса ми излезе новина, че Джаред ще снима сериал за Нетфликс - Бодигард.
А, ето я - https://www.imdb.com/news/ni65484761/?ref_=nm_nwr_1
Виж целия пост
# 380
https://www.facebook.com/reel/1142630754403754

Не може да си излезе от ролята и това е Joy
Виж целия пост
# 381
hahaha
Виж целия пост
# 382
Тюх, нямам Фейсбук.
Виж целия пост
# 383
chupa , chupa ... hahaha



Ох,реваааа hahaha
Виж целия пост
# 384

Направи си деее Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 385
Ползвах на брат ми преди , но смених телефона и замина.
Не искам, само това ми липсва.🤣
Виж целия пост
# 386
Grinning
Виж целия пост
# 387
Почвам пак първи сезон. Скука.
Елороооо, кажи нов сериал, който да си струва...
Виж целия пост
# 388
А ти догледа ли първо докрай Супернатурала?

Ми на прима виста се сещам за Invasion. Сега го гледам.
Иначе може и ходещите да изгледаш Stuck Out Tongue Winking Eye

Иначе съм дръпнала и Hell on Wheels.

Декстър също препоръчвам, ако харесваш такива. Любим ми е. Три сериала са вече.

Wednesday наскоро гледах и съм очарована много. Той е вече със свръхестествени неща.


---

https://www.facebook.com/reel/1434194910982297

Joy
Виж целия пост
# 389
Да, нашите съм ги изгледала отдавна.
Все стари сериали повтарям. Ще го видя този последният.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия