Войната в Украйна 3

  • 1 039 323
  • 24 369
# 24 360
Този НПЗ в Славянск на Кубан май няма да го бъде задълго. Гори на цялата площ.


Виж целия пост
# 24 361
Специално за Украйна-Великобритания произвежда крилати ракети без американски части или данни в тях. По този начин се отърваме от зависимостта от САЩ. Струват два пъти по-евтино от Storm Shadow.
https://uk.finance.yahoo.com/news/uk-develops-long-range-weapons-102208438.html
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🎈
Виж целия пост
# 24 362
Добре , тези клипове с хора, ревящи за гориво дали не са фейк?? Струват ми се безобразно глупави всички, вкл че и в Крим щели да ходят на почивка... или нищичко не знаят до момент, или е фейк... Те за 1млн убити от техните такъв вой не нададоха както за горивото и интернета. Лумин беше ясно, че ще приключи.. жалко.. и браво за смелостта - дано е имало смисъл тази саможертва..
Виж целия пост
# 24 363
Съвсем истински са си. Руzнаците никога не са показавали, че са умни.
Виж целия пост
# 24 364
Государят е казал "Крим наш", значи е наш. Съмненията в государя не се поощряват.
Виж целия пост
# 24 365
Добре , тези клипове с хора, ревящи за гориво дали не са фейк?? Струват ми се безобразно глупави всички, вкл че и в Крим щели да ходят на почивка... или нищичко не знаят до момент, или е фейк... Те за 1млн убити от техните такъв вой не нададоха както за горивото и интернета. Лумин беше ясно, че ще приключи.. жалко.. и браво за смелостта - дано е имало смисъл тази саможертва..
Кухи кратуни. Една жена няколко дни се вайка, че отложили лагера на сина и. Детето било толкова разочаровано, тя също, но се надявала поне за трета смяна да се уреди.
Виж целия пост
# 24 366
Виж целия пост
# 24 367
Нямат информация и  не ги интересува.
 Гледайки нас, не се чудя. Няма изтрезняване от дезинформацията, като наркотик  е било , вкарват лъжи на тонове и поддържат огъня с лъжите.  При нас 45 години затворени, при тях двойно и  тройно.
Виж целия пост
# 24 368
Три дни тежки разговори с Путин. След тях Лукашенко отлетя направо за Пекин.

Абе, почнали е да им светва, че е свързано със СВО- то Laughing
Виж целия пост
# 24 369
"Путин: Русия може да бъде само силна, иначе няма да съществува.

Руският президент отбеляза, че през последния четвърт век в страната са се случили много събития – „важни, повратни, исторически“

„През последния четвърт век се случиха много събития – важни, трансформиращи, исторически. Но най-важното е, че единството на нашия народ се засили, желанието и волята му да възроди страната, нейния потенциал и перспективи за растеж, и да увеличи силата ѝ. Повтарям, Русия може да бъде само силна, независима държава, иначе няма да има Русия“, каза президентът. "
https://tass.ru/politika/27865341

Не разбрах кога ще я закриват.

И смях от лалаланд.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия