Войната в Украйна 3

  • 1 030 564
  • 24 023
# 315
Може и да не е така. За СК казват, че имат нужда войската им да влезе в реални бойни действия, да се сблъска с новите оръжия, за да натрупа опит, предвид ескалация на конфликта на Корейския п-в. Мисля, че същото важи и за ЮК, затова са предложили. Техният конфликт се изнася в Европа, по-точно в Украйна. Те имат интерес, вместо да си съсипват техните територии, да си мерят ... войните и да съсипват чуждите.
Виж целия пост
# 316
Някой може ли да ми обясни, като на идиот, за какво му трябваше на Путин да се съюзява със Северна Корея, Иран и Хамас, да изпуска тлъстата кокошка Европа за газта, която скоро излиза от употреба, да вдига лихвите в Русия и да разбичи икономиката им? Какво толкоз го блазни в Иран, Палестина и СК? То с какъвто се събереш, такъв ставаш, но това ли е целта на руснаците? Или се събират със себеподобни?

Ще видим какво ще стане с предложението на ЮК, да предоставят и те войска в полза на Украйна.

Свои войници ли? Тате ще ми купи колело, ама друг път. Той и макрон щеше да праща, ама някоя друга година.

Макрон не е путин или дебелият Ким, та да праща войска като му скимне. Това е разликата между диктат и демокрация.
Виж целия пост
# 317
Някой може ли да ми обясни, като на идиот, за какво му трябваше на Путин да се съюзява със Северна Корея, Иран и Хамас, да изпуска тлъстата кокошка Европа за газта, която скоро излиза от употреба, да вдига лихвите в Русия и да разбичи икономиката им? Какво толкоз го блазни в Иран, Палестина и СК? То с какъвто се събереш, такъв ставаш, но това ли е целта на руснаците? Или се събират със себеподобни?

Скрит текст:
Ще видим какво ще стане с предложението на ЮК, да предоставят и те войска в полза на Украйна.

Свои войници ли? Тате ще ми купи колело, ама друг път. Той и макрон щеше да праща, ама някоя друга година.

Макрон не е путин или дебелият Ким, та да праща войска като му скимне. Това е разликата между диктат и демокрация.
Ами явно на принципа "по-добре пръв на село, отколкото втори в Рим". А и така може да се прави на спасител пред руснаците и да ги убеждава, че пропадналият Запад им е виновен.
Виж целия пост
# 318
Че той пак е пръв на село, в най-голямо село, с най-дълбоките и замръзнали кенефи и без въпросните съюзи. Западът добре виновен, но как ще обясни на европейските, етнически руснаци съюза с чалмите и дебелия Ким? За Хамас не споменавам, макар че много руснаци живеят в Израел или имат роднини в Израел. Същото беше по времето на СССР, но нямаше интернет, сегашните медии.
Виж целия пост
# 319
Казват, че с разбутване на конфликта в БИ, отклонява вниманието от войната в Украйна. А освен това ресурсите на Запада - военни, иконмически, се отклоняват и натам и отслабват за Украйна. Доста ползи има за Русия.
Виж целия пост
# 320
Китай бил притеснен, скоро празнували 75 години дипломатически отношения с Кимчовците, сега ядрена страна влиза в реална война и се заканва подобно на путин да превзема  другата си половина, адашката. Те пък са съвсем свои.
 Има опасност, дребна може да е за голям Китай, но той стоеше зад  тези Корея, Виетнам, заедно н русия ги раздели, едните се събраха , сега ред на другите ли  е?

 Голям ....., голямо ..... този путин.
Виж целия пост
# 321
Че той пак е пръв на село, в най-голямо село, с най-дълбоките и замръзнали кенефи и без въпросните съюзи. Западът добре виновен, но как ще обясни на европейските, етнически руснаци съюза с чалмите и дебелия Ким? За Хамас не споменавам, макар че много руснаци живеят в Израел или имат роднини в Израел. Същото беше по времето на СССР, но нямаше интернет, сегашните медии.
Мне, мисля, че поне до известно време в русия имаше симпатии към ЕС, та вървеше някакво сравнение със Запада. Колкото до съюзите с чалмите и Кимчо, наблюдавам как на православнейшите в бг  изобщо не им попречи, че кадировците вилнееха в Украйна, та се съмнявам и на руснаците да им пречат разни съюзи. Важно е да се поддържа илюзията, че русия може да си върне имперското величие, а останалото ще го преглътнат.
Виж целия пост
# 322
Руснаците не подкрепят кимчовците и мразят техните чалми, но няма да се противопоставят на Путин, то и как да го направят, на улицата ли да излязат. Бучат по форумите и толкова. Репресивната машина там е страшна, колониите зад полярния кръг широки... кой ще си слага главата в торбата заради хохлите.
Виж целия пост
# 323
Някой може ли да ми обясни, като на идиот, за какво му трябваше на Путин да се съюзява със Северна Корея, Иран и Хамас...
Не му трябваше. Просто няма избор...
Виж целия пост
# 324
Скрит текст:
Някой може ли да ми обясни, като на идиот, за какво му трябваше на Путин да се съюзява със Северна Корея, Иран и Хамас...
Не му трябваше. Просто няма избор...

Откога няма избор? Имаше много избор.
От момента в който реши да реанимира империята.
Виж целия пост
# 325
Това, дето украинците го преживяват в момента са го преживяли европейците през ВСВ и особено евреите. Милиони хора са заминали в западна посока, към Канада, Америка. Сред тях има много украинци. Потомците им живеят добре.

30 милиона украинци наистина ще дадат голям тласък на икономиките ни, колкото и грозно да звучи.

За бежанци винаги е имало и ще има безплатно настаняване в началото и правилно. След това те работят и плащат данъци.
Виж целия пост
# 326
След края на всяка война статута на хората, които идват оттам се променя. Те вече не са бежанци, а икономически мигранти. Към тях отношението е друго и правата им са други. Украйна не е член на ЕС и затова вероятно не всеки, който поиска, ще бъде приет. Отделно изобщо не вярвам, ще всички вкупом ще хукнат към ЕС. Повечето дори сега са си у дома.
Виж целия пост
# 327
EС има нужда от работна ръка, която при това не са мюсюлмани или с различна култура. Украинците са даже тоник за икономиката на ЕС, а не тежест в средносрочен и дългосрочен план.
Виж целия пост
# 328
Вие  погребахте Украйна набързо..
Виж целия пост
# 329
След края на всяка война статута на хората, които идват оттам се променя. Те вече не са бежанци, а икономически мигранти. Към тях отношението е друго и правата им са други. Украйна не е член на ЕС и затова вероятно не всеки, който поиска, ще бъде приет. Отделно изобщо не вярвам, ще всички вкупом ще хукнат към ЕС. Повечето дори сега са си у дома.




Май не помниш първите дни на война, когато идваха даже без паспорти и ги пускаха, вкл и България. Как се интегрират 10-15млн човека и как ще ги спират по граници, ще стрелят по хора които бягат от смърта? А и Полша , Румъния , Балтийски държави, колко ще са щастливи, като на граница вече ще са росийски войници.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия