Войната в Украйна 3

  • 1 030 115
  • 24 009
# 24 000
Все хубави новини в тази тема. Бензин едва ли ще имат, за да стигнат до Лисабон.  Сега ще плашат с атомната бомба, ама и за нея трябва гориво, за да долети до предназначение, освен ако не я качат на каручка. Във всеки случай Варна ще остане не освободена, май....
Виж целия пост
# 24 001
Путин живее за, и на, международната сцена, и въобще всичко разглежда като някаква сцена, което значи че последното което би направил е да остане без сцена/публика.
(това е дори и след, и ако, си приберат всички близки и роднини от на запад)
Виж целия пост
# 24 002
Воронежският завод за полупроводници е бил обект на ракетен удар.
Украинската авиация е нанесла въздушен удар по моста във Василевка, Запорожка област.
Виж целия пост
# 24 003
Центъра за космически връзки Дубна в московска област също е ударен.
Виж целия пост
# 24 004
Украинците събориха моста над река Карачекрат в Запорожието, над който минава единственият стабилен асфалтов път между северните територии в Запорожието и окупирания Юг - Мелитопол, Бердянск, а по-нататък и Крим. В момента по него се поддържат настъпателните операции в Степоверск и Приморское.
Много зрелищно, явно ударът е с голяма сила.
Репетират за Кримския мост?
https://x.com/NAAF0Racoon/status/2069010091139817661

И видео от завода за полупроводници във Воронеж - произвеждат компоненти за ракети „Искандер-К“, „Х-101“, ЗРК „Панцир“ и ПВО. Било е ракетен удар, вероятно Сторм Шадоу и може би някое украинско Фламинго.
От очевидец https://x.com/FilonenkoOles/status/2069010047124816288
И в близък план
https://x.com/NAAF0Racoon/status/2069011517387755900
Виж целия пост
# 24 005
Небето над Москва, според флай радар.
Московчани се жалват, че трябва да предоговарят отпуски и хотели.

Виж целия пост
# 24 006
Над 200 полета отменени и задържани, на Шереметиево и Домодедово е лудница.
Виж целия пост
# 24 007
Все още непотвърдено, че фламинго лети към Уляновск/Алабуга.
Виж целия пост
# 24 008
Все още непотвърдено, че фламинго лети към Уляновск/Алабуга.
Едва ли ще има сериозен удар, опипват почвата. Но ако е вярно, до няколко дни ще има нещо по-истинско.

Още от Воронеж - очевидец описва вторични щети по съседните сгради: осколки, счупени прозорци, ударени коли.
https://x.com/wartranslated/status/2069007395930386500

Снимка от взрива в центъра за космическа връзка в Дубна. Хубав дим.
https://x.com/censor_net/status/2069004695528485315

Този ми е любимец. Описва точно и с характерния речник речник ситуацията и перспективите на Русия. Съветва да се купуват запаси от сол, картофи, гречка и т. н., защото наесен ги чака...обичайното Satisfied
https://x.com/jurgen_nauditt/status/2069038960932778283/video/2
https://
Виж целия пост
# 24 009
И видео от завода за полупроводници във Воронеж - произвеждат компоненти за ракети „Искандер-К“, „Х-101“, ЗРК „Панцир“ и ПВО. Било е ракетен удар, вероятно Сторм Шадоу и може би някое украинско Фламинго.
От очевидец https://x.com/FilonenkoOles/status/2069010047124816288

Вкусняшка произходит
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия