Войната в Украйна 3

  • 1 032 219
  • 24 097
# 24 060
Опашки в Крим за пари, истерясали са хората.



Само жени, къде са мъжете?
Виж целия пост
# 24 061
На бензиностаниците Smiley
Оф, то пък там не продават вече бензин.
Тогава сигурно ровят окопи на плажа.

Нощес са довършили жп моста над Севернокримския канал.
https://x.com/Maks_NAFO_FELLA/status/2069393177157550196

Щилерман с видеоматериали от нощните удари върху Крим
https://x.com/DenShtilierman/status/2069392346475630859
Виж целия пост
# 24 062
ДРМ
Цитат
Центърът за специални операции „Алфа“ на Службата за сигурност на Украйна (СБУ) навършва 32 години.

📊 От началото на пълномащабната инвазия бойците от „Алфа“ са унищожили: 1896 танка, 3458 бронирани бойни машини, 344 ракетни системи, 3952 артилерийски системи, 649 системи за противовъздушна отбрана, 540 системи за радиоелектронна борба и 23 517 безпилотни летателни апарати/неуправляеми ракети.

Подразделението стои зад 20% от всички загуби на руската пехота.

----------------------------
Местни източници съобщават, че удари са поразили топлоелектрическа централа (ТЕЦ) в Керч, което е предизвикало огромен пожар.

Руски канали в Telegram потвърждават, че почти половината от Крим в момента е без електроенергия.
Виж целия пост
# 24 063
Има негативи след приемане на по-бедни икономики, но те са само в краткосрочен план,

би ли дефинирала "краткосрочен план"? всеки има различна представа. де не би да е 10-20 години Smiley
честито тогава.


Все едно чета английски таблоид от периода след приемането на България и Румъния.

сега ще бъде по-зле Hands V
Виж целия пост
# 24 064
https://gordonua.com/ukr/section-politics/news-tramp-zaklykav-uk … ush&utm_campaign=
Според Гордон -Тръмп нещо обърна палачинката.
Виж целия пост
# 24 065
Ще моли Зеленски да му приключи войната и ще обяви края той 😂
Виж целия пост
# 24 066
Тръмп е точно като палачинка, непрекъснато се върти, така че на него не може да се разчита. Мисля, че всички го разбраха.
Виж целия пост
# 24 067
Абе да даде светлина в зелено ,пък като светне върви го гаси.
Да си признаят, настроихме света срещу нас, о кък"хме се яко, сега как да приключваме, че стана  една...ще е честно.
Виж целия пост
# 24 068
Тръмп е точно като палачинка, непрекъснато се върти, така че на него не може да се разчита. Мисля, че всички го разбраха.
Тръмп харесва победители, затова и се върти. А и скоро избори, а в САЩ голяма част и републиканци и демократи са на страната на Украйна.
путя убеждава свои, че невинаватая я, Зеленски първи нападна. Пак пусна плоча за "восем години бомбили Донбас", а лунен пейзаж вместо градове се появи след февруари 2022 година. Неубедителен, с торбички под очи.
Гледат го със съжаление и страх.
https://x.com/agents_media/status/2069397242021101736
Виж целия пост
# 24 069
Мънка с едно тихо гласче.
Много ми е странен, два пъти го гледах. после се сетих, че е ботоксова жертва - само свинските очички мърдат, словата са му безизразни.
Виж целия пост
# 24 070
Какъв обрат, драги зрители:
Постоянният представител на Украйна в ООН Мелник заяви на заседание на Съвета за сигурност на ООН на 22 юни, че Киев може да преразгледа подхода си към мирните преговори с Русия и да се откаже от идеята за замразяване на конфликта по настоящата фронтова линия на фона на ескалацията на удари с голям обсег по руска територия и окупирания Крим. Той добави, че търпението на Украйна не е безгранично и прекратяването на огъня по фронтовата линия вече е огромен компромис.
Виж целия пост
# 24 071
Лавров заяви, че Съединените щати променят реториката си и настояват за незабавно примирие от Русия. В същото време той подчерта, че не би искал да мисли, че срещата в Аляска е била замислена само за да спечели време за въоръжаване на Киев, но се оказа какво се е случило.

Източници от The Kyiv Independent съобщават, че Тръмп е призовавал Зеленски да действа "по-смело" срещу Русия, за да принуди Кремъл да седне на масата за преговори.

Лавров заяви, че Русия е готова да възобнови преговорите с Украйна по всяко време от мястото, където са били прекъснати.

Помощникът на Путин Ушаков заяви, че Русия е готова за диалог с Европейския съюз.
Опять обманули?
Виж целия пост
# 24 072
Чакай, нали до вчера разправяха, че срещата в Аляска нищо не означавала и те ще си следват собствения план и интерес.

Нравится, не нравится... Grinning
Виж целия пост
# 24 073
Какъв обрат, драги зрители:
Постоянният представител на Украйна в ООН Мелник заяви на заседание на Съвета за сигурност на ООН на 22 юни, че Киев може да преразгледа подхода си към мирните преговори с Русия и да се откаже от идеята за замразяване на конфликта по настоящата фронтова линия на фона на ескалацията на удари с голям обсег по руска територия и окупирания Крим. Той добави, че търпението на Украйна не е безгранично и прекратяването на огъня по фронтовата линия вече е огромен компромис.

Ха ха. Плашат гаргите Simple Smile
Виж целия пост
# 24 074
Гаргата е една, голяма, но една.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия