Стани богат - тема 24

  • 13 369
  • 738
# 30
И аз не знам, защото не съм фен на английския футбол.
Виж целия пост
# 31
Но пък после идва много по-нормален въпрос за човек, който не е младеж.  Кой наследява Никсън след свалянето му?
Виж целия пост
# 32
Луи 15

Ники Кънчев с пореден верен отговор.
5 от 6
Виж целия пост
# 33
Еее, за колко беше този въпрос?
Виж целия пост
# 34
Боже, Боже, прости му...
Виж целия пост
# 35
Божеее...
Между другото, не получавам известия от темата и съм отписана - до преди няколко дни беше наред.
Виж целия пост
# 36
Еее, за колко беше този въпрос?


Май за 3 хилки
Виж целия пост
# 37
Лесно се познаваше с изключване, иначе не съм гледала филма. Но за останалите се знае, нашумели са.

Божеее...
Между другото, не получавам известия от темата и съм отписана - до преди няколко дни беше наред.

Ами нова тема, иска  нов абонамент Simple Smile
Виж целия пост
# 38
Мисля, че бях кликнала следенето.
Виж целия пост
# 39
Еее, за колко беше този въпрос?


Май за 3 хилки
За 5 беше.
За 3 беше този с Кънчев.
Виж целия пост
# 40
Ха, този Диксит ме хвърли в оркестъра. Бих звъняла на познат да пита Гугъл.
Виж целия пост
# 41
с карти?
ама не съм я играл
мхм
Виж целия пост
# 42
С карти е.
Виж целия пост
# 43
Признание и от мен: изобщо не знаех за играта. В Гуг пише, че е създадена след 2008, вече не е имало с кого у дома да се играят такива неща.
Виж целия пост
# 44
Оф, това се дискутираше за кратко ама умре бързо идеята, изфирясах.
Син или черен? :о
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия