Лотария "Зелена карта" 2026

  • 50 924
  • 680
# 450
Привет! Отворена ли е системата за кандидатстване? Nature High Brightness
Виж целия пост
# 451
Вчера проверяхвах, не беше. Днес не мога да достъпя сайта.
Виж целия пост
# 452
Аз също следя всеки ден, вкл. за инструкции във FederalRegister и travel.state.gov

Но да, страницата от вчера не зарежда.
Виж целия пост
# 453
Само от любопитство, от кой сайт кандидатствате за ЗК?
Виж целия пост
# 454
Само от любопитство, от кой сайт кандидатствате за ЗК?
Официалния сайт е на първа страница.
Виж целия пост
# 455
Сайта не работи, значи скоро пускат кандидатстването!
Виж целия пост
# 456
Сайта не работи, значи скоро пускат кандидатстването!

Ръчкат го, то е ясно. Очаквам вести!
Виж целия пост
# 457
Здравейте...Simple Smile Днес получих емейл от Dv- Lottery, че продължавам напред в процеса...Може ли да ми кажете как бяха при Вас следващите стъпки на кандидстване
Виж целия пост
# 458
Здравейте...Simple Smile Днес получих емейл от Dv- Lottery, че продължавам напред в процеса...Може ли да ми кажете как бяха при Вас следващите стъпки на кандидстване
Това е първо уведомително писмо ли? Или имате дата за интервю.
Ако е първото - то е доста подозрително.
Виж целия пост
# 459
Здравейте...Simple Smile Днес получих емейл от Dv- Lottery, че продължавам напред в процеса...Може ли да ми кажете как бяха при Вас следващите стъпки на кандидстване
Прикачи какво точно сте получили.  Скрий си личните данни.
Виж целия пост
# 460
Виж целия пост
# 461
Като поставиш мишката върху посочения линк, но без да кликваш - същото нещо ли се показва?
Печелившите доколкото знам, не получават имейл от така наречения сайт за Зелена карта. На 1-ви май или когато е там деня, в който излизат резултатите за печелившите - всеки, който е участвал влиза с номера си и си вижда печели или не печели. Но ноември месец подобно нещо няма. На мен ми мирише много подобен имейл.
Виж целия пост
# 462
Като си влезеш в профила с комфирмейшън номера, какво показва?
Виж целия пост
# 463
Че имам насрочено интервю
Виж целия пост
# 464
Че имам насрочено интервю
Ами честито.
Кога е датата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия