БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА- Тема 16 (Между два сезона)

  • 36 624
  • 739
# 285
Вчера бяхме на едно събитие, на което присъстваше и Емилия. Познах я, въпреки че доста време ми отне докато включа, от къде ми е позната...
Тя няма много общо с образа си който гради тук.. Тя всъщност е трудно разпознаваема като инфлуенсър или нещо, супер дребничка и слабичка,  с малко личице и без натрапчивостта на гримираните ни снимки в инстаграм.
Беше с тъмни дрехи. Направо се изненадах колко е дребна (понеже аз самата съм едва 163 см.. тя определено изглеждаше по-мъничка от мен). Но я намирам за хубавичка, с нежни черти, очите и не са така както изглежда със силен грим. Видя ми се доста свита и скромна, може би защото не се чувстваше в позната среда...Абе нищо общо с публичния и профил, но ни ми остави хубаво усещане.
НЕ съм виждала Атанаска, ама тя сигурно е доста по-висока и сигурно се забелязва като присъствие, докато Емилия изглежда като супер младо момиченце, даже не бих предположила, че има дете.

E тя си е млада, една година е по-стара от Атанаска.
Виж целия пост
# 286
Как няма да се забележи Атанаска, като тя по събития винаги е с токчета, въпреки височината си ..
Виж целия пост
# 287
Как няма да се забележи Атанаска, като тя по събития винаги е с токчета, въпреки височината си ..
Май не забелязах да е с токчета.. По кецове мисля, че беше. Доста е нисичка, предвид моя ръст, но някак не се отличаваше, едва я познах.
Виж целия пост
# 288
Има и ниски жени , които се отличават, не е до ръст
Виж целия пост
# 289
От 31-вата минута е участието на Даниел

Виж целия пост
# 290
Може да не е искала да бъде забелязана и да се набива на очи.
Виж целия пост
# 291
Може да не е искала да бъде забелязана и да се набива на очи.
Аз нищо не казвам, просто че образа и е различен от инстаграмърския. Иначе е нежна и симпатична, на живо.
Защото на някои снимки със силен грим прави леко плашещ поглед.
Виж целия пост
# 292
Знам,че не казваш лошо. Аз имах предвид,че понякога човек, за да не привлича погледи, например се е облякъл невзрачно или стои свит.
Виж целия пост
# 293
Сега гледах интервюто от БНТ1, от снощи. Тончо Токмакчиев е доста скучен водещ. И след 30 години на екран продължава да мяка и да говори на диалект. Така и не си оправи говора.  Не беше гледал първия сезон, задава си някакви предварително замислени въпроси, които някой друг му е написал.

Даниел намекна, че има още една сестра, баща му бил доста шавлив навремето.. .и така.
Да сме очаквали втория сезон, щяло да бъде още по-интересно. Най-интересното предстояло и т.н. Каза, че основното ще е сватбата на езерото Комо. Тончо му казва, че там е много красиво, Даниел разказа как дали дълъг списък с песни на диджея и той се хванал за главата, диво балканско чалга парти на брега на езерото, а Даниел развявал българското знаме, заради което бил заклеймен в интернет като Бай Ганьо..
С две думи това беше интервюто. Като говореше за Атанаска, но няколко пъти спомена "бебе номер 3", то за нея не е "номер 3", но както и да е. Нито Тончо, нито зрителите разбраха кой колко деца е родил.
Виж целия пост
# 294
Знам,че не казваш лошо. Аз имах предвид,че понякога човек, за да не привлича погледи, например се е облякъл невзрачно или стой свит.
Да, да възможно е. И аз го правя Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 295
Много скучно интервю. Даниел навсякъде говори едно и също и вече е досадно.
Казва, че има 3 деца и дори не спомена, че едното рядко живее при него и си има друга майка. Видяха, че Емилия спечели от 1 сезон на реалитито и решиха да пропускат тази тема.
Виж целия пост
# 296
Може би чакат бебето и него да го има включено във втори сезон. Убедена съм, че Емилия няма да я има там определено. Иначе моето мнение е, че до една година Даниел ще се изтърка тотално в инстаграм, даже смятам, че интересът към тях доста спадна, това е и причината да се организират събори и други такива масови мероприятия
Виж целия пост
# 297

Да сме очаквали втория сезон, щяло да бъде още по-интересно. Най-интересното предстояло и т.н. Каза, че основното ще е сватбата на езерото Комо. Тончо му казва, че там е много красиво, Даниел разказа как дали дълъг списък с песни на диджея и той се хванал за главата, диво балканско чалга парти на брега на езерото, а Даниел развявал българското знаме, заради което бил заклеймен в интернет като Бай Ганьо..
С две думи това беше интервюто. Като говореше за Атанаска, но няколко пъти спомена "бебе номер 3", то за нея не е "номер 3", но както и да е. Нито Тончо, нито зрителите разбраха кой колко деца е родил.
Жалко, че сватбата ще е основното, ще останат изненадани колко малко хора ще гледат епизодите. Даниел клипчетата от сватбата ги споделяше 50 пъти, обиколиха всички телевизии, за да говорят за сватбата. Тази тема се изтърка напълно.
Виж целия пост
# 298
Сватбата и раждането на бебето живот и здраве, мисля че това ще са основните теми на втори сезон. И аз мисля, че Бачорски се изтърка. И да - предаването на Токмакчиев изненадващо ми се стори вяло и скучно, да не говорим, че самият формат е взаимстван от много други, но и Тончо като водещ е пълен провал.
Виж целия пост
# 299
При Бачорски просто нищо не се случва, всеки си е намерил мястото и си крета в него. Евентуално при Роза ако има някакво развитие.
Даниел може и да смята, че сватба и бъдещо бебе са нещо интересно за аудиторията, но не са. Сватби и бебета светът вижда предостатъчно и нищо различно няма там, безкрайно прозаична тема са, интересна само на вътрешносемейно ниво. Така че, Даниел от сега да мисли какво ще предлага за гледане и да не лежи на тия надежди, че някой ще му гледа Комо-то или партито за пола на бебето. Досада.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия