БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА- Тема 16 (Между два сезона)

  • 36 625
  • 739
# 315
Наска беше качила снимка в офиса с малкия.Малкия на джумбарето на терасата беше също там с баща си.Тя беше качила стори как са в мола с детето.Затова предположих,че е била в др стая
Виж целия пост
# 316
Никъде не съм чула, че ще разкрият самоличността на замесените в тази история майка и дъщеря. Съчинения колкото искаш.
Никой не е и казал, че ще й разкрият самоличността.
Виж целия пост
# 317
И аз не прочетох някой да твърди,че ще разкрият сестрата.Изказах мнение,че ако стигнат до там,ще са дъното на дъното.
   Пламенси,може,да . Всичко може,да е оставила малкия на баща ми и да е изчезнала от чалготеката.А може да си е седяла просто вътре, действието се развива на терасата.Абе нямам думи.
Виж целия пост
# 318
Откакто е в София, Роза затопли отношенията с баща си. Само това да и помогне да превъзмогне миналото.
Емилия беше в Пловдив, а Емели я гледа Роза. Генерала също им беше на гости. Спомням си, че в реалитито беше казала че никога не е ходила в апартамента на Мими и Йордан. Сега определено нещата да се променили е положителна посока.
Виж целия пост
# 319
Сега видях клипът на терасата….потрес 😳
Простотията е навсякъде около тях,витае,гравитира…дива селяндурщина 😤
Виж целия пост
# 320
Тъкмо гледам снимките на Атанаска с малък Дани, облечен с Бърбъри от Турция.
От около седмица сме и ние в Турско. Всички си купуват яко реплики. Отивам и аз вчера с тях на пазара, гледам УАУ ама то наистина пълно, гучита, валентино, монклер на ишлеме.  Стана ми интересно, 100 пъти сме ходили в Турция обаче аз като не купувам ментаци и не съм ги и разглеждала..
Та по същество. Разглеждах дрехи, пипах материи.. прибирам се в хотела, мия си ръцете над снежнобялата мивка и… от ръцете ми пада черно, ама черна БОЯ хора. Само от пипане на материите. Не знам като се изперат какво чудо ще е.
Не бих си обличала детето в тези дрехи.
И да добавя. Реплики СК, Найк, Адидас - тениски по 20 евро. Ами то по-добре още 20лв и оригинални.
Еми не ги разбирам тия Бачори. Цигания да има, версачИта и Бърбъри.
Виж целия пост
# 321
Само да уточня, че това не е ишлеме.
Виж целия пост
# 322
Естествено че не е.
Много наши шивашки фирми шият на ишлеме за големи марки. Това е ишлеме, аз имам много такива дрехи и те не са ментета.
Виж целия пост
# 323
Абе аз толкова стотици реплики не бях виждала пък не знам. Потресена съм. Щом от пипането ми се боядисаха ръцете как пък да не си го сложа на тялото.
Иначе да, в The land of legends има Caldezonia, бяха супер скъпи, а ги шият в Габрово.. вероятно това е ишлеме.

Генерално имах друго предвид.. след като видях за какво става дума вече не мога да различа кой е облечен в оригинал и кой в реплика Grinning псевдо лукс.
Виж целия пост
# 324
Аз,пък съм потресена как Рози и дядо Данчо водят Еме на тенис, пък баща й обядва с Наска в метлите.Много зает.И баба Сийка се е върнала на хоризонта.
Виж целия пост
# 325
Защо да не я водят те ?
Виж целия пост
# 326
Аз,пък съм потресена как Рози и дядо Данчо водят Еме на тенис, пък баща й обядва с Наска в метлите.Много зает.И баба Сийка се е върнала на хоризонта.

Е, че защо баща ѝ да я заведе, той си има Атанаска и Дани. Сефте.
Виж целия пост
# 327
Дани нали беше болен доскоро.
Какво е това целуване в устата 😕
Наска какви космати копита е нахлузила 😳
Виж целия пост
# 328
Абе аз толкова стотици реплики не бях виждала пък не знам. Потресена съм. Щом от пипането ми се боядисаха ръцете как пък да не си го сложа на тялото.
Иначе да, в The land of legends има Caldezonia, бяха супер скъпи, а ги шият в Габрово.. вероятно това е ишлеме.

Генерално имах друго предвид.. след като видях за какво става дума вече не мога да различа кой е облечен в оригинал и кой в реплика Grinning псевдо лукс.

Това, което си видяла са си чисти реплики и ментета с най-долните платове. Като се изпотиш и миришеш на куче.
Ишлеме са си оригинални дрехи. Въпроса е, че много сайтчета и странички се научиха да казват, че било ишлеме, което е абсолютно грешно.

Аз пък не разбирам защо да не я води някой друг от родата на тенис? Хората се радват като прекарват време с внуците/племенниците. Аз оставям моето дете на майка ми, когато мога. Едно, че е здравословно за мен, едно че то свиква и с други хора, не само с мен и трето - майка ми се радва като прекарва време с внучето си. Сигурно и при тях е така.
Виж целия пост
# 329
Тя Емели  толкова е свикнала с родата  да я гледа, колкото никое друго  дете. За жалост с баща й няма този "лукс". Той си има Дани и Атанаска,  както каза Mom of two.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия