БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА- Тема 16 (Между два сезона)

  • 36 629
  • 739
# 330
Тя Емели  толкова е свикнала с родата  да я гледа, колкото никое друго  дете. За жалост с баща й няма този "лукс". Той си има Дани и Атанаска,  както каза Mom of two.
И аз съм на същото мнение.
Меди съботно в кръчмата.Явно няма хора,и канят певци да пълнят кръчмата.
Виж целия пост
# 331
Дани пак е облечен с най-евтините реплики, дето дори не се стараят да са 1:1 с оригиналните модели. Толкова ли им пука за здравето на децата им, тук бях пуснала репорт, че тези турски/китайки производства ползват нерегламентирани бои и химии, които съдържат вредни химикали между 300 и 1000 пъти над допустимото, тежки метали, които директно влияят на хормоните. И тези реплики обувки, които със сигурност не са с ортопедична подметка.

90% от дрешките на малък Дани са такива, вчерашните също бяха такива. Родителите му може да са милионери, ама най-мизерните неща купуват за Дани. По-добре да му взимат дрехи от пепко и лидъл, поне са според европейските регулации и с безопасни бои.
Виж целия пост
# 332
Чак понякога аз се чудя дали не хейтим по Даниел и Наска прекалено, но дни като днешния ми доказват, че не е така поне според моите представи за нормалност. Добре, че Емели я възпитават да го обича и детето наистина е привързано към него. За мен ситуацията отстрани е различна. Атанаска наистина е успяла тотално да застане между баща и дъщеря. Даниел, Атанска и малкият са си семейство и като всяко нормално такова са си на съботен обяд, разходка и тн. Даниел обаче няма да си отдели от времето да отиде да заведе Емели самостоятелно на тенис и например да остане с нея, да я заведе някъде само нея. В нормалните семейства често родителите си разпределят ангажиментите с двете деца, но аз Емели и Даниел самостоятелно не съм ги видяла. Това дете е като някакво хранениче за снимки и евентуално техен придружител най много един път в месеца, струва ми се отвратителен. Прекрасно е, че детето комуникира с много роднини и се обогатява, но както съм казвала и преди децата имат нужда от стабилност и родителите са отговорни за нея. Емели не е кукла и за мен Даниел е просто един от многото безотговорни бащи, добре, че финансово поне присъства. Няма как да му симпатизирам нито на него, нито  на Наска, тя си се набутва в ролята на злата мащеха сама. И да може би и Дани нямаше да е с тях, а на тенис ако беше здрав, но разликата в отношението към децата е крещяща.
Виж целия пост
# 333
Много добро прозрение, аз също за толкова години не съм виждала Даниел да прекара 1:1 време само с Емели. А това е толкова важно за всяко едно дете на разделени родители. Вниманието е много по-важно от това Еме да има легло в дома му, да има играчки, да може и тя като брат си да спи в леглото на баща си.

Въпрос на желание е. Което очевидно липсва.
Виж целия пост
# 334
Представете си бебето като се роди. Емели  ще бъде съвсем зачерктната  от "семейството". Много, много тъжно...
Виж целия пост
# 335
Дани пак е облечен с най-евтините реплики, дето дори не се стараят да са 1:1 с оригиналните модели. Толкова ли им пука за здравето на децата им, тук бях пуснала репорт, че тези турски/китайки производства ползват нерегламентирани бои и химии, които съдържат вредни химикали между 300 и 1000 пъти над допустимото, тежки метали, които директно влияят на хормоните. И тези реплики обувки, които със сигурност не са с ортопедична подметка.

90% от дрешките на малък Дани са такива, вчерашните също бяха такива. Родителите му може да са милионери, ама най-мизерните неща купуват за Дани. По-добре да му взимат дрехи от пепко и лидъл, поне са според европейските регулации и с безопасни бои.

Наистина е парадоксално какви коли карат, а детето ходи с някаква грозна и долнопробна реплика на Бърбъри, което не може да се нарече обувка.

Не почвайте пак да ожалвате Емели. Не знаете реално колко време прекарва с нея. А и при разведени родители неминуемо родителя, който не живее с детето прекарва по-малко време с него. Няма как да сравнявате Дани и Еме. Дани живее и с двамата си родители и нормално това да си личи и по сторитата.

Лилиум, като ти е много тъжно, подай сигнал към социалните. Аман от обществена загриженост.
Виж целия пост
# 336
Даниел просто повтаря семейния модел и става версия на баща си, който си има любими деца, на които отделя време и внимание и други деца, които са просто съществуват в периферията на семейството и налага същия двоен стандарт, с който е израстнал.

Не ми е жал за Емели, никой не я ожалва. Тя е силно и разумно дете, което има нормална майка и много роднини, които й обръщат внимание.
Виж целия пост
# 337
Victory  много добре написано.
Даниел за мен е ужасен родител ,безотговорен ,селянин и простак.
Мен най ме дразни ,че като я вземе и веднага почва да качва сторита с нея .Той е наясно ,че тя е харесвано дете и гледаемостта е по-висока когато тя присъства.
Атанаска си е селянка по душа ,там няма какво да се очаква .
Събрани заедно не струват и 5 лв .
Виж целия пост
# 338
Лилиум тъжи… точно над предния ми коментар.

Не мисля, че Дани е по-любим на Даниел от Емели. Не усещам да ги дели по това, което показва по сторитата. И тя не изглежда пренебрегната. Просто прекарва по-малко време с баща си, то няма как да е иначе.
Виж целия пост
# 339
Точно затова аз мисля, че от неговите сторита извадката на това той колко време прекарва с детето е доста представителна..винаги, когато е с Емели е пълно с негови сторита. Даниел е един егоист, който си живее, както на него му харесва и смята, че е супер готино да правиш деца и друг да ги отглежда. Естествено, че по лоши родители от него ще се намереят, но за мен той не е никакъв пример
Виж целия пост
# 340
Едно време като ги следях съм виждала много клипчета на Емели в леглото на Даниел и Атанаска. Мен пък това винаги ме е възмущавало. Не считам за нормално и правилно детето да спи в леглото на родителите си , освен в някакви извънредни ситуации.

Популярността и финансовите възможности не вървят правопропорционално. Бачорски милионери не са.
Виж целия пост
# 341

Не мисля, че Дани е по-любим на Даниел от Емели. Не усещам да ги дели по това, което показва по сторитата. И тя не изглежда пренебрегната. Просто прекарва по-малко време с баща си, то няма как да е иначе.
Виждала ли си Даниел да прекара 1:1 време само с Емели? Тук не говоря да отиде с нея на почивка, а буквално да й отдели 2 часа само и единтсвено за нея - да хапнат заедно/да се разходят/ да я заведе на театър/ на тренировка. Едно нещо поне сещаш ли се?

Също така редовно, когато Емилия е извън София, на Даниел му е много по-лесно да прати Емели при роднините си, но не и да бъде с него, Наска и малък Дани. Не знам дали сте забелязали, че и Наска, и Даниел пускат сторита, че Еме и малък Дани постоянно се карат. Според мен това ще се задълбочи като дойде бебето.
Виж целия пост
# 342
Атанаска не знае ли, че има висок клас марки  детски обувки, които са ортопедични,  кожени, анатомични и тн, че купува подобни боклуци на детето си... Ако знаеше, щеше да му купува предполагам. Но когато вкуса  и предпочитанията й стигат до турски реплики, няма какво да се чудим..
Виж целия пост
# 343
Даниел може и да не ги дели в главата си и аз смятам, че обича и двете деца, но не полага грам старание да прекарва повече качествено време с Емели, дори когато може. Той е адски мързелив родител, не е зает! И да ясно е, че сега някой ще каже, че ние няма как да знаем. Днес си е в София, Емели е с родата му, той си е с Наска и Даниел. Така беше и тази седмица и така си е по принцип. Те явно с Емилия си се разбират кога я гледа Емилия и кога той я дава на неговата рода, а може и директно Емилия да си се разбира с тях. Относно марковите дрешки, на целия техен клан явно им е мечта да са отдолу до горе в някакви марки, прости празни парвенюта, а не хора от народа са за мен и ги гледам като социален експеримент.
Виж целия пост
# 344

Не мисля, че Дани е по-любим на Даниел от Емели. Не усещам да ги дели по това, което показва по сторитата. И тя не изглежда пренебрегната. Просто прекарва по-малко време с баща си, то няма как да е иначе.
Виждала ли си Даниел да прекара 1:1 време само с Емели? Тук не говоря да отиде с нея на почивка, а буквално да й отдели 2 часа само и единтсвено за нея - да хапнат заедно/да се разходят/ да я заведе на театър/ на тренировка. Едно нещо поне сещаш ли се?

Естествено, че не съм го виждала, защото не съм им в обкръжението. Обаче сигурно всички тук пишещи са нон стоп с Даниел и знаят той колко време отделя на Емели. Ако нещо не е качено на стори, това не означава, че не се е случило. Просто всички си правите извадки на нещо, което не е споделено и когато не е, няма как да знаем случило се е или не.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия