В плен на детето си

  • 8 324
  • 151
# 150
И при мен е имало ревност от страна на детето, но значително по-малко беше – на 4-5. И аз съм се разкъсвала така между мъж и детето. Но си заслужаваше. Сега е голямо детето ми и вече говорим и  обсъждаме тези ситуации. Казва ми – сега разбирам защо така си постъпила тогава, виждам човека (баща ѝ) какъв е и какво те е дразнело.
Просто човек трябва да е по-силен в такива преломни ситуации и да наложи някаква воля, увереност и най-вече – граница.
Виж целия пост
# 151
Мале, Таис, твоята по-тежка и от моята история.... Супер, че си се справила и преминала!
На мен пък голямата ми се цупи от април насам. Понякога си говорим по телефона. Чакам да й мине.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия