Термин Ноември 2024 - тема 4

  • 43 122
  • 828
# 180
Момичета, вие колко често ходите на преглед при АГ, аз бях в 34-та седмица, сега съм пак в 37-ма, интересно ми е после ходи ли се, следят ли бебето по-често или само на тонове си се ходи всяка седмица. Аз ако мога и през ден бих ходила само и само да знам как се развиват нещата, хаха.
Аз ходя на всеки 2 седмици тонове и преглед
Виж целия пост
# 181
От 34 гс ходя всяка седмица на тонове и след това при АГ. Доколкото знам ако има проблем те викат и по-често, ако нещо те притеснява винаги можеш да отидеш и сама на тонове. Една приятелка ходеше на всеки два дни, защото не усещала бебето, всичко си беше наред, но така тя беше по-спокойна
Виж целия пост
# 182
На мен ми записаха часове всеки четвъртък, като този са само тонове, другия тонове + преглед и така ще ги редуват до 38 седмица (ако удържа дотогава разбира се). Ако АГ прецени винаги може да направи някоя промяна. Grinning
Виж целия пост
# 183
Аз само за тонове имам чаак до 40та седмица, всяка седмица. Иначе при АГ сега в 37-ма и после не знам, явно навсякъде е различно.
Виж целия пост
# 184
Аз се следя в Надежда, след 33 г.с. имам тонове всяка седмица. Прегледите са ми през 3 седмици, като засега последният записан ми е на 14.11, когато ще съм в 38 г.с., но не се знае дали ще се осъществи 😅 АГ каза,че ще видим след това какви прегледи и кога ще имам.
Виж целия пост
# 185
Аз след 36 г.с. съм два пъти седмично на тонове, но моята плацента е по-особена, затова
Виж целия пост
# 186
И аз съм в Надежда, казаха ми да ходя по веднъж седмично на тонове, след това ще започнем по-често да ги следим, но по-близо до раждането.
Иначе за прегледите и моите са на 2 седмици вече
Виж целия пост
# 187
И аз от 36 г.с. започвам веднъж на две седмици за тонове, досега не са ми правили. В момента съм 34+6, тоест другата седмица за първи път на тонове.
Виж целия пост
# 188
Момичета, днес със спешно секцио се роди и моето слънчице Анна. 2800гр и 48см в 38+3 г.с.
Имаше как са изчакаме още малко си мисля, но вече съм щастлива, че съм с детето си.❤️
По-нататък ще обясня и за раждането, защото мисля, че ще ми остане травма за цял живот.
Надявам се, че всички сте добре. 🥰
Виж целия пост
# 189
Момичета, днес със спешно секцио се роди и моето слънчице Анна. 2800гр и 48см в 38+3 г.с.
Имаше как са изчакаме още малко си мисля, но вече съм щастлива, че съм с детето си.❤
По-нататък ще обясня и за раждането, защото мисля, че ще ми остане травма за цял живот.
Надявам се, че всички сте добре. 🥰
Честотоооо да е жива и здрава Анна
А за разказа ще чакам с бетърпение лично аз
За сега гледайте да сте добре с малката принцеса и бързо възстановяване на теб
Виж целия пост
# 190
Момичета, днес със спешно секцио се роди и моето слънчице Анна. 2800гр и 48см в 38+3 г.с.
Имаше как са изчакаме още малко си мисля, но вече съм щастлива, че съм с детето си.❤
По-нататък ще обясня и за раждането, защото мисля, че ще ми остане травма за цял живот.
Надявам се, че всички сте добре. 🥰

Честито, Onirique ❤
Съжалявам за преживяването, но много се радвам, че сега всичко с теб и малката принцеса е наред. Пожелавам бързо възстановяване на теб и незабравими мигове с малкото съкровище! ❤❤
Виж целия пост
# 191
Добре дошла на Анна. Важното е и двете да се здрави и всичко да е наред. Бързо възстановяване!!! 🎁🥳🥳🥳
Виж целия пост
# 192
Честито и от мен Onirique Hug

Още не сме стигнали до Ноември, а вече има толкова бебчета Heart EyesHeart
Виж целия пост
# 193
Честитооо, мила Onirique, да сте живи и здрави с малката Анна (любимо мое име също ❤) Да се гушкате мноого, да сте здравички и бързо възстановяване на теб 🥰🍀
Виж целия пост
# 194
Честито бебенце, Onirique! Прекрасно име сте ѝ дали. Много се радвам, като видя такова хубаво име Hug
Не го мисли секциото, минало е вече. Каквото и да се е случило, който каквото и да е направил, важен е резултатът. Много се надявам да не е имало неадекватно отношение от лекари и сестри, но дори и това да е случаят, чувам, че е масово, колкото и тъжно да е това.
Много да ти е здрава Анна и бързо възстановяване на теб!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия