Термин Ноември 2024 - тема 4

  • 43 127
  • 828
# 195
Честито на мама Onrique и тати, и добре дошла на малката принцеса Анна! Бързо възстановяване физически и психически, всичко се забравя, мисли положително и се концентрирай върху хубавото!
Виж целия пост
# 196
Мила Onirique, честито бебенце! Добре дошла на принцеса Анна! Да расте голяма, здрава и много да ви радвам! На теб ти пожелавам бързо да се възстановиш психически и физически! Важното е, че и двете сте добре❤
Виж целия пост
# 197
Честита рожба,  Onirique! Бъдете здрави,  щастливи и горди родители! 🩷
 Относно контракциите и аз си ги имам от 7 месец. Безболезнени,  но чести. В началото много ме стряскаха,  сега не ми прави много впечатление. И аз имам от тази странна пронизваща болка(не мога да обясня дали в мехура или нерв, не знам точно🤷‍♀️) бебка като е активна. Понякога така ме прерязва, че имам чувството, че тапата ми ще падне.
Стерилизирането на шешетата го направих миналата седмица в 35г.с., но само защото исках да стерилизирам помпата ми за кърма, която сложих в багажа си и бибероните също. 
На тонове ходя всяка седмица от 33г.с., а на прегледи бях на 3.10 по ЖК и сега имам записан час  за 28.10. Днес по изключение като бях на тонове поисках от моята АГ да ме види на хубавия апарат(на него не правят по ЖК, защото е в друг кабинет) и бебка в 36г.с. е станала 3кг. Очакваме да е голямо бебе. 🥰
Виж целия пост
# 198
Честито Onirique, бързо възстановяване, колкото и да е било страшно е минало, надявам се че вече си успяла да гушнеш малката смела Анна, ако не утре да се нагушкате хубаво.

Момичета, днес със спешно секцио се роди и моето слънчице Анна. 2800гр и 48см в 38+3 г.с.
Имаше как са изчакаме още малко си мисля, но вече съм щастлива, че съм с детето си.❤️
По-нататък ще обясня и за раждането, защото мисля, че ще ми остане травма за цял живот.
Надявам се, че всички сте добре. 🥰
Виж целия пост
# 199
Здравейте Мили,Мамо! Не съм м сигурна, че трябва да попитам точно тук,за което се извинявам! Може ли мнение за д-р Бисер Иванов  и да ми кажете някоя мама дали скоро го е посещавала? Съжалявам, но ми се налага да отида при него ( За пръв път ще ходя при него),но дали сте наясно  каква е цената на прегледа? Ако имате негови координати като телефонен номер бихте ли ми споделили? Благодаря ви предварително!!!
Виж целия пост
# 200
За Русе ли става въпрос? Ако да, има го в Супердок, там пише и цени на прегледи - https://superdoc.bg/lekar/biser-ivanov
Виж целия пост
# 201
Onirique, честито съкровище! Много да е здрава и скоро да си се гушкате вкъщи на спокойствие, лошото преживяване дано да избледнее с времето, по-бързо! Simple Smile
Виж целия пост
# 202
Да, Благодаря ви! Свързах се!
Виж целия пост
# 203
Моя багаж се събра в голям куфар... Като сложих кърпа за тяло и лице, халат, два чифта чехли и то едната страна на малкия куфар се напълни.... нямаше шанс просто Sweat Smile сигурно ще ми се смеят, но не ми пука - щом и кърпите, и превръзките, и бельото за родилки трябва да си носим (а ще раждам уж в частна болница), ще ходя с големия. Sweat Smile Поне е лек, просто са обемни нещата. Оставих и списък на ММ с неща, които да добави, ако му се наложи да ми носи той багажа.
Дами, вие в какъв габарит се събрахте?
На Малчо му взех 3 различни неща за изписването, че знам ли какво ще е времето....

Днес се събудих в 5 от стягане на корема - до сега не го бях усещала така. Целият се беше свил на топка, но нямаше болка, по-скоро дискомфорт. Оттогава ме болят бедрата в горната част, като при цикъл, и коремът ми се свива от време на време пак. На някоя да са и познати тези болки? Не би трябвало да са родилни контракции това, но БХ в краката май не се усещат? След 2 часа съм на тонове и при АГ и ще стане ясно.
Виж целия пост
# 204
Събрах всичко в ново платнено куфарче тип спортна чанта. Много го харесах, купих го специално за болницата. Обаче ще трябва да взимам и чанта с обувки, джапанки и други подобни.. Така че, не съм се събрала в симпатичното куфарче, но и аз не исках голям куфар, уж да не изглежда неадекватно Smile
Виж целия пост
# 205
Аз съм с малък куфар и раничка, но примерно порта за изписването на бебето и якето за мен ММ ще ми донесе предния ден. Както и каквото друго трябва 😀

Иначе вчера следобяд няколко часа не усещах бебето, сръчках го, пих студена вода - нищо. Хайде бързо към дежурния кабинет в болницата за сефте тази бременност, малко преди да родя, но явно притеснението вече ми идва вповече 😀 Бебето си е супер, явно е бил здраво откъртил🫠
Виж целия пост
# 206
Здравейте и аз да споделя, че след изтичане на водите на 18.10 в първи ден на 34 седмица се роди нашето цвете Далия, няма да навлизам в подробности какъв стрес беше за нас, бебето е добре роди се 1860 гр. Ще остане в неонатологията но за сега всичко е наред , успех на всички бъдещи мами в групата 🍀
Виж целия пост
# 207
Рамонка, честито ти цветенце! Не се тревожи, ще се грижат за нея в неонатология, ще заякне бързичко и ще си дойде в прегръдките на мама и тати! Бързо възстановяване на теб и спокойствие!
Виж целия пост
# 208
Честита Далия, ramonka! 😍😍
Виж целия пост
# 209
Здравейте и аз да споделя, че след изтичане на водите на 18.10 в първи ден на 34 седмица се роди нашето цвете Далия, няма да навлизам в подробности какъв стрес беше за нас, бебето е добре роди се 1860 гр. Ще остане в неонатологията но за сега всичко е наред , успех на всички бъдещи мами в групата 🍀
Честита радост, да е жива и здрава а на мама бързо възстановяване
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия