Термин Ноември 2024 - тема 4

  • 43 187
  • 828
# 255
Момичета, да се похвалим и ние Hug Вчера с планово секцио се роди нашата принцеса! Heart 3 кг и половина, 51 см. Здрави сме, всичко е наред. При мен си е. Слагам я на гърда, макар за момента да е само упражнение и за двете ни Grinning

Притесненито ми преди да дойдем в болницата беше много голямо, не смятах, че ще се случат нещата, а, когато постъпихме, всички лекари, сестри и санитари бяха толкова мили, че веднага се отпуснах, и досега престоят ни е изключително приятен.
Постоянно ни питат как сме, дали имаме нужда от нещо, отговарят на всякакви въпроси, включително "тази инжекция каква е, това за какво е" и следят всичко стриктно. Няма такъв момент да ни "забравят".
Успях да гледам края на секциото от лампата над мен (в отражението се виждаше), беше като по филмите Smile
Храната тук е повече от прекрасна. Готвят страхотно. Веднага се съобразиха, че не ям месо, и се започна - мусака от тиквички, картофена крем супа, миш маш, и т.н. Захранването след престоя в реанимация също беше вкусно, а те ми се извиняваха, че "сега е такава храната", защото се налага да е нещо леко, но после ще е по-добре.

Бебчето го обличат в много качествени (и сладки) дрешки, като тези за изписването, които сме приготвили. От типа, който продават във Вис Виталис, а там дрешките най-много ми харесват по принцип.

Лекарят мина да ни види, мед. сестри минаха да проверят превръзката. Като имаме нужда от нещо, само казвам на етажа и веднага се случва, например обезболяващо като поисках, че първоначално го отказах и те ми казаха, когато реша, че има нужда, само да им кажа.

Топ отношение и грижа, това мога да кажа! Heart Радвам се, че избрахме тази болница.
Виж целия пост
# 256
Skady, първо честито Hug Радвам се, че всичко е минало както трябва и си доволна от престоя Blush

И малко в кръга на шегата, момичета поспрете се, за ноември няма да останат бебчета Joy
Виж целия пост
# 257
Skady, честито, чудесни мерки. От написаното звучи сякаш всичко е минало леко, наслаждавай се на бебчето
Виж целия пост
# 258
Честитоооо да е живо и здраво
Бързо възстановяване на мама
Виж целия пост
# 259
Skady Честито! Много да сте здрави, радвам се, че си получила добро отношение, в крайна сметка в този труден момент, смятам, че точно от това имаме нужда! Hug

Момичета, купували ли сте шезлонг/люлка и може би към майките, които чакат второ/трето дете, какво мислите за тези приспособления, има ли смисъл от тях или не си заслужава за кратния период?Blush
Виж целия пост
# 260
Skady, честита рожба! 😍 Да расте жива, здрава и щастлива малката принцеса, а на теб бързо възстановяване. ❤️

Ние сме си вкъщи вече след почти моя двуседмичен престой в болницата.
Освен тежкото раждане, съдбата реши да ми кали нервите още толкова, като ме настаниха в една стая с най-големия шемет в болницата. Ей, скъса ми нервите тая жена. 😂😩 Но вече сме у дома, мъжа ми е бащинство и се гледаме тримата. Сърцето ми е пълно. ❤️
Виж целия пост
# 261
Момичета, да се похвалим и ние Hug Вчера с планово секцио се роди нашата принцеса! Heart 3 кг и половина, 51 см. Здрави сме, всичко е наред. При мен си е. Слагам я на гърда, макар за момента да е само упражнение и за двете ни Grinning

Притесненито ми преди да дойдем в болницата беше много голямо, не смятах, че ще се случат нещата, а, когато постъпихме, всички лекари, сестри и санитари бяха толкова мили, че веднага се отпуснах, и досега престоят ни е изключително приятен.
Постоянно ни питат как сме, дали имаме нужда от нещо, отговарят на всякакви въпроси, включително "тази инжекция каква е, това за какво е" и следят всичко стриктно. Няма такъв момент да ни "забравят".
Успях да гледам края на секциото от лампата над мен (в отражението се виждаше), беше като по филмите Smile
Храната тук е повече от прекрасна. Готвят страхотно. Веднага се съобразиха, че не ям месо, и се започна - мусака от тиквички, картофена крем супа, миш маш, и т.н. Захранването след престоя в реанимация също беше вкусно, а те ми се извиняваха, че "сега е такава храната", защото се налага да е нещо леко, но после ще е по-добре.

Бебчето го обличат в много качествени (и сладки) дрешки, като тези за изписването, които сме приготвили. От типа, който продават във Вис Виталис, а там дрешките най-много ми харесват по принцип.

Лекарят мина да ни види, мед. сестри минаха да проверят превръзката. Като имаме нужда от нещо, само казвам на етажа и веднага се случва, например обезболяващо като поисках, че първоначално го отказах и те ми казаха, когато реша, че има нужда, само да им кажа.

Топ отношение и грижа, това мога да кажа! Heart Радвам се, че избрахме тази болница.


Skady, честито бебче! Да е жива и здрава и много да ви радва и бързо възстановяване на теб!
Може ли да споделиш в коя болница роди?
Виж целия пост
# 262
Skady, честито бебче! Да е жива и здрава и много да ви радва и бързо възстановяване на теб!
Може ли да споделиш в коя болница роди?
Благодаря ти Hug В болница "Надежда" родих. Това е най-добрата болница за мен, препоръчвам с две ръце.
Много ми стана мъчно, като четох някои от разказите на другите момичета - как са се държали с тях по време на раждането и в следродилния период. Направо се бях наплашила какво ме чака. Благодарение на "Надежда" ще имам един прекрасен спомен от раждането. Толкова ни е добре тук. Даже МЖ се шегува, че няма да искам да се прибирам вкъщи Grinning
Виж целия пост
# 263
Skady, честито бебенце! Да ви е живичка и здравичка, да расте в един по-широкоскроен свят ❤

Момичета, да се отчета и аз 😀 И нашият малък хубостник вече е на бял свят ❤ Чувството е неописуемо, още ми е даже нереално - стоя и го гледам с часове и се дивя на това малко същество, как е било в корема ми толкова време, а сега спинка до мен ❤ Не се кърмим още, разбира се, аз нямам и помен от коластра още, но има време, ще го сборим вярвам Simple Smile

Секциото мина добре, абе гадничко си е де, но отношението и грижите на всички в болницата (аз съм в Надежда) правят нещата много поносими. Живи и здрави, ако стигнем до втора рожба, няма да се поколебая къде да дойдем пак.

Хайде, половината тема се отчете, чакаме ви оставащите ноемврийки 😀
Виж целия пост
# 264
ParaSiempre, честита рожбичка! 😍 Жив и здрав да бъде, много щастлив и безгрижен и на мама бързо възстановяване. ❤️

Еха, какъв бебевалеж, браво. 🥰
Виж целия пост
# 265
Честито ParaSiempre, щом веднага имаш сили да пишеш, значи и вие сте добре. Бързо възстановяване. Малкият юнак да расте здрав и да ви радва.

Skady, честито бебенце! Да ви е живичка и здравичка, да расте в един по-широкоскроен свят ❤

Момичета, да се отчета и аз 😀 И нашият малък хубостник вече е на бял свят ❤ Чувството е неописуемо, още ми е даже нереално - стоя и го гледам с часове и се дивя на това малко същество, как е било в корема ми толкова време, а сега спинка до мен ❤ Не се кърмим още, разбира се, аз нямам и помен от коластра още, но има време, ще го сборим вярвам Simple Smile

Секциото мина добре, абе гадничко си е де, но отношението и грижите на всички в болницата (аз съм в Надежда) правят нещата много поносими. Живи и здрави, ако стигнем до втора рожба, няма да се поколебая къде да дойдем пак.

Хайде, половината тема се отчете, чакаме ви оставащите ноемврийки 😀
Виж целия пост
# 266
Честито на Skady и  ParaSiempre за бебоците!  Бъдете здрави,  щастливи и благословени!
Виж целия пост
# 267
Лелееее... Днес не съм отваряла и какво да видя - два бебока! Честито на новите мами! Имаме си нови принцеса и принц в темата, да са живи и здрави децата, да ви радват, и бързо възстановяване на мамите!

То като гледам в ражданията за ноември почти не останахме 🤣 Аз съм още на полу-легловен режим, нямам обаче стягания - явно високото доза магнезий и парацетамола работят. Почна да ми става изключително дискомфортно, 36 +5 съм, имам киселини, както и да легна, все ми е неудобно. ММ днес беше зает с техните и успях скришом да пия второ кафе - за душата, голям кеф....
Днес сутринта се качих на кантара, не знам как стана +11кг. Нещо много рязко взех да качвам,  но и ми се яде сладко. Мине не мине забърша една ябълка, десерт на Милка, някой друг бонбон. Опитвам се да наблям на ябълките 🙄
Много нетипично за мен... Аз по принцип обичам солено. Обяснявам си го, че организма ми иска сили и бърза енергия в последните дни.
Виж целия пост
# 268
ParaSiempre, честита радост и на теб! Да ти е жив и здрав юнакът и много да ви радва Heart

И ние сме решили, че второто ще се ражда в Надежда. Така или иначе там ще го правим, там ще се проследява бременността, и сега след моето раждане сме убедени, че това е нашата болница.
Виж целия пост
# 269
Честити бебоци, мамчета! Да са здрави, щастливи и много обичани, на вас бързо възстановяване!

П.п благодаря за отзивите за Надежда, че нали и на мен ми предстои да раждам там, много се зарадвах, че сте с толкова позитивни отзиви❤
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия