"Зелени" идеи за домашна употреба

  • 108 480
  • 1 044
# 165
Наскоро в едно "зелено" заведение (изключително приятно място!) .....
казвай му името бързо, такива заведения трябва да се рекламират Simple Smile

Веднага си признавам - Вегетарианска къща. намира се в едно безистенче на бул. Васил Левски малко след Дънкин Донатс и кафето Гарбо (сега май се казва по друг начин).

Има страхотни неща за хапване и невероятен асортимент чай. Цените са умерени. За това, което предлагат, даже са отлични.

И аз само съм чувала, че е много хубаво там. Да си спретнем една "зелена" бг-мамма среща някой ден а? Дано не звучи много вманиачено....   newsm78  Не е задължително да си говорим за зелени идеи...
Виж целия пост
# 166
Определено съм очарована от темата. Много идеи май ще приложа в дома си.
Виж целия пост
# 167
              Тук има страхотни нещица. Обещавам да чета редовно, пък и да практикувам  Hug. За откриването на темата косвено благодаря на УРИЕЛ Hug.
Виж целия пост
# 168


За сега мога само да ви благодаря за темата, щом собственият ми мъж ( краен консуматор) взе да се замисля, много полезна тема Hug!
Няма да изброявам какво правим ние, защото нищо ново няма да кажа.

А дали някой има информация за органично земеделие?
Виж целия пост
# 169
За тоалетната хартия............купувайте безцветна, другата е оцветена с химикали.
Виж целия пост
# 170
Сигурно някаде има тема за тези :http://dionis-ipg.hit.bg/
аз лично съм доволна но съм ползвала само някой неща
             А къде да ги търся и горе-долу цените?
Виж целия пост
# 171
я вижте това http://dnes.dir.bg/2007/03/22/news1496619.html
да влязат от ЕС във форума и да видят колко много правим ние, бедните български жени Grinning
Виж целия пост
# 172
Сигурно някаде има тема за тези :http://dionis-ipg.hit.bg/
аз лично съм доволна но съм ползвала само някой неща
              А къде да ги търся и горе-долу цените?
Има тема. Ето я:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=155701.0 Между другото днес точно пробвах два от тях и съм възхитена   bouquet
Виж целия пост
# 173
               Много 10х и на двечките   bouquet
Виж целия пост
# 174
http://www.krokitoys.com/room_bg.html

Вижте българските дървени играчки, пъзели и бижута ...... страхотни са ....
Виж целия пост
# 175
http://www.bgfactor.org/index_.php?ct=9&id=10414
Намират се стотици милиони за войни, а 3 милиона няма за този проект!?!  Twisted Evil  А иначе поздравления за темата!   bouquet Чета и попивам.  Аз много обичам животните и природата изобщо. Смятам, че нещата са свързани. Има растения и животни, които децата ни никога няма да видят защото ние и поколенията преди нас сме убили. Това ме натъжава и вбесява, но наистина сега е по- важно какво ще започнем да правим ние.  Ще следя темата с голям интерес!   bouquet
Виж целия пост
# 176
Голямо благодаря за темата. Чета и попивам.  Grinning
Виж целия пост
# 177
Не видях да е засегната темата за дрехите. Риплей, мисля, пуснаха колекция джинси изцяло от рециклирани и рециклиращи се материали, боядисани с естествени оцветители, без метални части. GAP имат страхотна колекция InspiRED, парите от продажбата на която отиват директно в Африка, за закупуване лекарства за СПИН. Тази кампания се поддържа и от Aple, имат серия Ipod със същото предназначение.
http://www.joinred.com/
Виж целия пост
# 178
мюриель  Peace

водата от вазите с цветя може да се използва за поливане на саксийните цветя вкъщи, вместо да се изхвърля. макар и малко - все е пестене на вода.
Виж целия пост
# 179
http://www.krokitoys.com/room_bg.html

Вижте българските дървени играчки, пъзели и бижута ...... страхотни са ....
О, да, отдавна ги изкупувам. Обаче досега нямаха сайт. Интересно, не са включили много от най-готините играчки - дървените везни, часовника, разните влакчета, камиончета, кубчета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия