"Зелени" идеи за домашна употреба

  • 108 493
  • 1 044
# 180
http://www.krokitoys.com/room_bg.html

Вижте българските дървени играчки, пъзели и бижута ...... страхотни са ....
О, да, отдавна ги изкупувам. Обаче досега нямаха сайт. Интересно, не са включили много от най-готините играчки - дървените везни, часовника, разните влакчета, камиончета, кубчета.


A  от къде ги купуваш?
Виж целия пост
# 181
Много приятно сайтче.
Ами виж в сайта- контакти, поръчки- от там може да купиш сигурно. Аз съм виждала буквите на Шишман в  едно леко незабележимо магазинче.
Виж целия пост
# 182
аз преди две години купих дървено влакче с еко-материали от БГ производител точно така- чрез сайта им-писах им мейл, те казаха,че само "износ"ват и ми го пратиха с куриер с наложен платеж. Обаче тези същите ли са  Thinking , не знам...
Анда, май тогава ти беше пуснала сайта им в дир-а ...
Виж целия пост
# 183
Колкото и добри намерения да имаме всички хора, повечето неща са неизпълними, заради епохата в която живеем, и навиците които сме придобили .
Виж целия пост
# 184
http://www.krokitoys.com/room_bg.html

Вижте българските дървени играчки, пъзели и бижута ...... страхотни са ....
О, да, отдавна ги изкупувам. Обаче досега нямаха сайт. Интересно, не са включили много от най-готините играчки - дървените везни, часовника, разните влакчета, камиончета, кубчета.


Te, мисля че са на Симба .... а има и още една фирма, която прави такива играчки, пак Българска
Виж целия пост
# 185
Колкото и добри намерения да имаме всички хора, повечето неща са неизпълними, заради епохата в която живеем, и навиците които сме придобили .

Не съм съгласна. Озеленяването на мирогледа е просто стъпка към подобна култура на живот. Хубавото е, че в момента така наречената 'зелена вълна' е на мода Grinning Децата виждат всичко, виждат и попиват. Възпитанието им в тази посока може да промени епохата. Но, и за нас не е късно.
Виж целия пост
# 186
Колкото и добри намерения да имаме всички хора, повечето неща са неизпълними, заради епохата в която живеем, и навиците които сме придобили .

Отдавна не съм се включвала в хубавата ни тема Simple Smile Но според мен, в случая не си права. Помня, когато бях малка, как баба ми не ми даваше да късам цветя от градинките и ми се караше, ако си хвърля боклука на пътя. Аз тогава негодувах: "Ама виж, всички така правят, защо аз да не мога?", а тя ми казваше "Това, че всички го правят не означава, че е правилно. И един да не откъсне, пак е добре". Та ако всички направим по малък опит, мисля, че ще има някакъв резултат Simple Smile

А в каква епоха живеем? Мръсна? Пренаселена? Кичозна? Задръстена с какво ли не? И кое й е толкова хубавото?
Виж целия пост
# 187
А и исках да попитам бебешкия прах Bambino Mio нали не е проблем да го ползвам и за нашите дрехи? Тъпа ми е питанката, но аз за всеки случай Simple Smile

Открих къде го има в Младост, ако някой се интересува, да свирка! И всъщност не излиза толкова скъпо, защото е за много пранета. Бях си взела ноември месец един Сано и ми свърши преди две-три седмици, а пускам доста често пералня.

За еко-дрехите, за съжаление са прекалено скъпи. Иначе и тези обувки http://www.elnaturalista.com/ страшно ми харесват, но не знам в България дали се продават, някой срещал ли ги е? И цените им какви са.
Виж целия пост
# 188
Umbra, в сайта има и адреси в България, което доста ме учуди. Мисля да отида да ги видя.
Виж целия пост
# 189
Обувките са супер, ама като гледам къде се намират магазините в София...няма да са по моя джоб. Sad
Виж целия пост
# 190

Открих къде го има в Младост, ако някой се интересува, да свирка! И всъщност не излиза толкова скъпо, защото е за много пранета. Бях си взела ноември месец един Сано и ми свърши преди две-три седмици, а пускам доста често пералня.


Къде, къде?
Виж целия пост
# 191
              За четящите руски - малко екологични знаци.
Виж целия пост
# 192
              И още обозначения и подробности:  http://www.recopak.com/info.htm
Виж целия пост
# 193
http://www.greenpeople.co.uk/Products.aspx?CategoryID=27336778-1 … bada-8086c5876cae


зелени козметични продукти ......

това е душ - гела на Йоан...ползвам го вече година, сигурно .... но не много често .....за всеки случай

Виж целия пост
# 194
Secret, взех си някакъв шампоан с хума.
Знам, че е малоумно като идея, защото хумата си измива без добавки, но просто обичам да имам в банята шише с шампоан, а не бурканче с прах; демек и аз да съм като другите жени (няма да пиша "хората", защото мъжът ми вече ме взе на балон за сексистката ми реплика "а на хората мъжете..."  Mr. Green)
Та!
Знаеш ли го този шампоан или да преписвам съставките, и ако го знаеш, какви и колко вредности има в него?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия