"Зелени" идеи за домашна употреба

  • 108 494
  • 1 044
# 840
...Ако, както твърдят, са биологични, то поне трябва да си покажат сертификата...
                 Напълно възможно е да нямат все още сертификат, но това не значи, че не са такива. Просто не могат да ти докажат към момента.

В такъв случай би трябвало да кажат, че са биологични в преход, защото в момента информацията им е заблуждаваща. Но както и да е.
Всъщност аз ползвам синята им маска от време на време и съм доволна. Подариха ми я преди няколко години, но все още е хубава.
Виж целия пост
# 841
Вчера гледах предаване за тази фирма и дейността и по сателитния канал България. Основателя и проф. Никола Александров, който е ръководител на Клиниката по токсикология към Военномедицинска академия показваше няколко сертификати, награди и грамоти. Мисля, че специалист от такава велечина няма да говори глупости и да върви срещу себе си. Ето още малко информация : тук и тук тук Има още много информация от различни източници в Интернет за дейността на професора, така че потърсете (за тези, които се интересуват). Hug
Виж целия пост
# 842
Моето лично мнение за продуктите на проф. Александров е:
-храните в мет.кутии са прекалено сладки
-продуктите за лице са прекалено ароматизирани (казала съм го лично на професора)

Тези два факта не са ми много "био", но всичко останало ме кара да ги купувам за цялото си семейство.
Виж целия пост
# 843
Много добре за лицето е, когато бъде добре разтрито с брашно от варени кестени...
Виж целия пост
# 844
...Ако, както твърдят, са биологични, то поне трябва да си покажат сертификата...
                 Напълно възможно е да нямат все още сертификат, но това не значи, че не са такива. Просто не могат да ти докажат към момента.

В такъв случай би трябвало да кажат, че са биологични в преход, защото в момента информацията им е заблуждаваща. Но както и да е.
Всъщност аз ползвам синята им маска от време на време и съм доволна. Подариха ми я преди няколко години, но все още е хубава.



и аз доколкото съм запозната ....не може да са биологи4ни и да нямат сертификат...то от там се почва със сертификата,поне тук е така.
но това,че не са био ...не означава все пак че нямат качество,може да са хубави.(въпреки че са доста евтини...)
Виж целия пост
# 845
Запис!
Виж целия пост
# 846
Мили зелени майки,
някой правил ли е  ЗЕЛЕН РОЖДЕН ДЕН на дете?
Виж целия пост
# 847
Мили зелени майки,
някой правил ли е  ЗЕЛЕН РОЖДЕН ДЕН на дете?




как? Simple Smile
Виж целия пост
# 848
А де, как?
Понеже бях на един летен рожден ден на Витоша и мислех и за други идеи. Важното е хората да дойдат. През ноември няма да е приятно да студуваме...
Виж целия пост
# 849
освен да идете на "зелено" помисли и за другите неща. Картонени чаши и чинии, които ще се рециклират след това. Храната опакована в хартия, напитките в стъкло. Организирай 1 бус вместо 6 коли. ... и т.н.
Виж целия пост
# 850
 Thinking добра идея !
майки четете ли? Wink
Виж целия пост
# 851
забравих да добавя, приботите (вилички, най вече) да са метални, а не пластмасови.
Виж целия пост
# 852
забравих да добавя, приботите (вилички, най вече) да са метални, а не пластмасови.




 Peace
а ,и по възможност подаръците да не са от пластмаса ...а по натурални-дърво,памук и т.н. Wink и да не са пъхнати в найлонови торбички Naughty а в хартиени.
(ей...виж как ме вдъхнови...да знаеш ще направя такъв рожден ден.)



и майките с бебоци- да идват с еко памперси или с гърнетата направо. Mr. Green
Виж целия пост
# 853
Момичета и ти Лабрадор,
много сладки идеи, но искам още, още, още! Защото накрая трябва да преценя какво да приложа- все пак искам да "зарибя" приятелите си, а не да ги отблъсна.
Виж целия пост
# 854
За еко памперси незнам, но за чишкането и акането сред природата може. То си "еко" дейност така да се каже.
Не ползвай дървени въглища, събери сухи клони ако ти трябва огън. За направата на въглищата се изсичат масово горите.
За зарибяването не мисля че ще имаш проблем, така или иначе ще се съгласят, само незнам как да процедираш с  подаръците  newsm78 то това е тънка работа и аз като мъж не мога да дам съвет. Може би ако обсъдиш темата с някой друг родител, който ще присъства там ще откриеш съмишленик ...
Вярно най-добре да са еко с хартиена опаковка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия