"Eşref"❤️ЧААТАЙ УЛУСОЙ❤️Вдъхновение, талант и чар❤️Проекти, колеги, приятели - Тема 15

  • 14 936
  • 739
# 60
Ани , цели епизоди не съм гледала ,само от части това, което споделят в соц мрежите.  Но не е никак малко горе долу се ориентирах.
Пипи , сподели че е психо драма.
Виж целия пост
# 61
Епизод 8






Виж целия пост
# 62




Наздраве на всички с вечерен елексир за градус и настроение .






Виж целия пост
# 63
Сю е в Лондон🙂


Феми, виж първи епизод в youtube. Бях пускала линка. Не съм го гледала още, но може и да се разбира нещо и с автоматичните. За 2ри само през тикток го намирам, но на английски.
Виж целия пост
# 64
Виж целия пост
# 65
Сю е в Лондон🙂


Феми, виж първи епизод в youtube. Бях пускала линка. Не съм го гледала още, но може и да се разбира нещо и с автоматичните. За 2ри само през тикток го намирам, но на английски.

 Сю в Лондон . Ани , оглеждай се може да я видиш по Лондонските улици .

Ето зрителско мнение за сериала

Цитат
Това не е просто история „кой е убиецът“.  Sorgu е произведение, което разказва конфликтите на герои, опитващи се да свикнат с идеализирана система за сигурност в стил на научна фантастика, със системата и със себе си, като същевременно поддържа темпото/любопитството живо.



Виж целия пост
# 66
Сюмейе


Виж целия пост
# 67


Виж целия пост
# 68
Феми, аз същото си помислих за лондонските улици. Не ми е далеч😆
Красавица😍




Нашият Алпер е споделил в сторито си трея за новия сериал по Канал D. Не виждам да участва там, но може пък познати да има🙂
Виж целия пост
# 69

Виж целия пост
# 70
Синем Юнсал е талантлива и красива. Главният й партньор е голям мъжкар. Не е лош трейлъра. Успех им пожелавам. Не е лесно за ТВ винаги е риск.
Най спокойно и сигурно е на дигитални платформи.
Синем щеше да пасне на нашият ШЕФ за "Ешреф Руя".  Щях да се радвам да си партнират. Ако няма промяна и нашият сериал ще е по канал Д. Те имат доста свободно дни.
Да се конкурираш с утвърдени сериали и публика не е лека задача.
Не искам да тръпнем пак за цифри ,но след като го е привлякъл проекта и продуценската компания му се доверяваме.
Виж целия пост
# 71
Шенай Heart

Виж целия пост
# 72
От Хазал


10 дни остават и до рождения ден на Ахсенче
Виж целия пост
# 73

 
Привет да започнем новият  слънчев ден  и утро с усмивка.  Да си пожелаем Биг Бос да ни зарадва и да помисли за нас или някой аркадаш да сподели нещо ..  








Цитат
Шенай Гюлер има невероятен ген не й личат годините . Stuck Out Tongue

Каква химия  и Огнена страст .Nature Boom  Харесаха ми  двамата повече от младата главна колежка  



Виж целия пост
# 74
Здравейте, дами!


Тичам с кафето и аз, но Феми ме изпревари! Младото си е младо!
Ще удвоим кафето!
В приятна компания и сред приятели бройката няма значение!
По-важно е да се забавляваме!
Поздрав от испанските фенове за един щастлив петък!


”Или ти управляваш деня, или денят управлява теб.”

Пожелавам ви красив ден, изпълнен с хубави моменти...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия