💪"Игри на волята: България" - сезон 6 (2024) - тема 5 (14.10 - 21.10)

  • 74 497
  • 1 448
# 150
Аааа тцъ, многострадалния жълтурко, няма как да реши пъзел. Прекалено гладен и припаднал е. 😂 Все пак повече е гладувал от Венци и Анита и Миряна.
Виж целия пост
# 151
утре капитанската като нищо да е елиминационна.

Мартин и добрин са големи хитреци, изчилили са всичко - знаят, че горе долу е време за елиминационна и за това избраха крамарска. Хем уж, видиш ли, да дадът шанс на жена да се изяви, ама по-скоро да се предпазят те самите ако е елиминационна. Чиста работа. Ако е така Викито има вероятност да е последна.
Виж целия пост
# 152
Добрин как подаде ръка на Анджела.Също както мин.година оная слабичката русата подаде ръка на Гатьо.
Виж целия пост
# 153
Анджи е голяма машинка!
Кральольо бедства на обръчите Joy
Виж целия пост
# 154
Сиса комплексната, защо минава обръчите по лекия начин ? Нали е най-добрата Joy
Виж целия пост
# 155
Караолис каза, че Силвия плувала като немски турист..хахаа..
Дотук с комплексността на Силвия.
Виж целия пост
# 156
Oх, голям смях с този Кралев.
Виж целия пост
# 157
Силвия плува като мен в басейн😆😆 Детето много ми се смее, казва че съм като немска бабичка, те така плували. Но е защото мразя да си мокря косата.
Виж целия пост
# 158
😄😄 Павел с топката в гащите 😂😂. Еми да, налага се са плува по гръб 😄😄😄
Виж целия пост
# 159
Анджи минала ли е?
Виж целия пост
# 160
Ето, казах ви! Той Кралев си каза, че не е ял от един месец. Само той, бе, ужас! Всички пируват, а той - гладен!
Виж целия пост
# 161
Ама той и Раду не е по плуването нещо, мята се като шаран в леген.
Виж целия пост
# 162
Да. Много добре се справи.
Виж целия пост
# 163
Гешев как сладичко припкаше във водата Joy
Виж целия пост
# 164
Кралев е лидер от висока класа. С такава лекота обединява всички ... срещу себе си Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия