💪"Игри на волята: България" - сезон 6 (2024) - тема 5 (14.10 - 21.10)

  • 74 497
  • 1 448
# 165
Следващата корица трябва да е надпис Кралев не е ял/ е гладен! С тези мисъл да лягаме и да ставаме
Виж целия пост
# 166
Имаше реклама "Не си ти, кокато си гладен... "😉
Следващата корица трябва да е надпис Кралев не е ял/ е гладен! С тези мисъл да лягаме и да ставаме
Виж целия пост
# 167
Две жени и Гешев! 😁
Виж целия пост
# 168
И какво стана сега с най-комплексният играч? Мина един път и се покри. Добрин минава сто пъти по тарзана, жените преплуваха по-добре от него и все още са на крака. Срам е този... най-вече за себе си.
Виж целия пост
# 169
Всяко от племената си е взело един Тарзан на щат...-Димо Laughing
Днес е много духовит, който му пише репликите също..
Виж целия пост
# 170
Аз нещо не разбрах с този тарзан, защо някои минават и плуват, а за другите все едни и същи минават?
Виж целия пост
# 171
Кой ще дърпа жълтите?
Трябва да сложат Венци. Друг не виждам.


Добавям... Искам Кралев до финал. Сменя се с глас. То бисер, след бисер. Глад, глад, глад.......
Виж целия пост
# 172
Мисля, че продукцията много тънко се подиграва с Кралев и затова го оставят  сам да се дъни. То с подобен характер не ти трябва продукция да те мачка или кастри. 😂
Виж целия пост
# 173
Кой ще дърпа жълтите?
Трябва да сложат Венци. Друг не виждам.
Е как Венци, имат си най-комплексния, подготвен и силен играч за сезона
Чудя се сега Кралев като си гледа синхроните дали осъзнава, че продукцията го направи на най-големият глупак и смешник в сезон 6😀
Виж целия пост
# 174
Празнината от стомаха му е отишла в главата
Кой ще дърпа жълтите?
Трябва да сложат Венци. Друг не виждам.


Добавям... Искам Кралев до финал. Сменя се с глас. То бисер, след бисер. Глад, глад, глад.......
Виж целия пост
# 175
Кой ще дърпа жълтите?
Трябва да сложат Венци. Друг не виждам.
Е как Венци, имат си най-комплексния, подготвен и силен играч за сезона
Чудя се сега Кралев като си гледа синхроните дали осъзнава, че продукцията го направи на най-големият глупак и смешник в сезон 6😀
Ама той и пъзел ще решава Simple Smile
Виж целия пост
# 176
Еми Гешев 100 процента ще опука и двете капитанки утре Joy

Като им дадат да крепят делви, ще ги опука, ама някой друг път.При две жени ще е женска игра.
Виж целия пост
# 177
Е то и фарът се води женска игра, ама видяхме какво направи комплексната Joy
Виж целия пост
# 178
"Виктория - 180 метровата акула" - вика Димо 😄😄😄.
Ама никой не може да ѝ се опре на плуване.
Виж целия пост
# 179
Да питам разбиращите - техниката на плуване на Виктория наистина ли е толкова добра?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия