Пазаруване от Amazon- тема № 107- Black Friday 2024

  • 63 939
  • 759
# 420
Снощи пуснах котешка храна и дуо ел. четки на Филипс.

https://www.amazon.de/-/en/dp/B002FZ385W?ref=ppx_yo2ov_dt_b_fed_asin_title - 37 eur за 10кг. Имаха black friday отстъпка. До сега не съм давала такава, дано да я харесат моите косматки, че не знам какво ще правя цял чувал.

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B0BMQ5NLD5/ref=ppx_od_dt_b … s00?ie=UTF8&psc=1 - 17.53 евро, някой ги беше пуснал в темата преди. Дано им хареса.

https://www.amazon.de/-/en/dp/B099NJBY9M?ref=ppx_yo2ov_dt_b_fed_asin_title - 48 евро, през Кийпа ми излезе, че цената е добра.
Виж целия пост
# 421
Нашите момичета години бяха на Йосера (или както се чете), харесваха я. Сменихме я, когато майката се разболя и трябваше да взимаме с по-малко мазнини.
Аз съм сложила една раница на Самсонайт, че имаме нужда, обаче се чудя дали 16 инча Макбук ще го побере. https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B0886PT3CK/ref=ewc_pr_img_ … WKAKR8XB7XF&psc=1
Виж целия пост
# 422
Аз поръчах от тези котешки паучове на 12 евро кутията. Те пък взели че ми пратили две опаковки, та съвсем на далавера. Flushed
https://www.amazon.de/SHEBA-Multipack-Selection-Poultry-Variatio … _=ast_sto_dp&th=1
За сега мистър Капризен ги яде, да видим.
Странното е, че ги поръчах до БГ, а сега не дават вече опция.
Също и тези капсули за съдомиялна, сториха ми се на добра цена. Не съм ги тествала още.
https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B0CH9VFGM6/ref=ppx_od_dt_b … _s00?ie=UTF8&th=1
Виж целия пост
# 423
И аз да се похваля с поръчан подарък за себе си от Амазон. Мнооого късно се усетих, че доставят до България.
Виж целия пост
# 424
Хора, проверете преди да говорите. ДДС-то се променя накрая преди да платите. Цената се променя в кошницата още. Различни неща са. Пазарувам от Амазон повече от 15 години и знам, че имаме различни ДДС-та.



Проверили сме преди да говорим,защото от години е така. Доста от хората в темата поръчваме от години,дали с превозвач или не. Не е специално отношение към БГ клиента,а различни ДДСта . За различни стоки имат различно ДДС спрямо българското такова.
Имат си и политика като прекалиш с претенциите,какво не ти харесва, помагат ти да спреш да пазаруваш от тях с блокиране на акаунт.
Не мога да разбера на кой точно се помага с откровените заблуди-на себе си,че си виновен ,защото не си проучил или на другите незнаещи като ги откажеш от пазаруване!?
Виж целия пост
# 425
Аз пък за 10 години имам толкова поръчани и върнати стоки, че мога склад да отворя. Не са ми блокирали акаунт досега,не знам. Предявявам претенции към гаранционни срокове и качество редовно( второто също се изразява във връщане на продукта). Миналата година декември имам над 10 върнати неща, поръчвам, меря и връщам. Претенциозна съм отвсякъде, но са ми дали опции и ги ползвам.
Виж целия пост
# 426
Гледа се съотношение поръчано и рекламации с искани рефънди и претенциите в паричен вид от купувача. Аз също съм връщала и при дефекти оспорвала,но има един вид купувачи,който на всяка стока ,за по голям "келепир", започват,ми не им угаждат до безкрай.
Виж целия пост
# 427
Снощи пуснах котешка храна и дуо ел. четки на Филипс.

https://www.amazon.de/-/en/dp/B002FZ385W?ref=ppx_yo2ov_dt_b_fed_asin_title - 37 eur за 10кг. Имаха black friday отстъпка. До сега не съм давала такава, дано да я харесат моите косматки, че не знам какво ще правя цял чувал.

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B0BMQ5NLD5/ref=ppx_od_dt_b … s00?ie=UTF8&psc=1 - 17.53 евро, някой ги беше пуснал в темата преди. Дано им хареса.

https://www.amazon.de/-/en/dp/B099NJBY9M?ref=ppx_yo2ov_dt_b_fed_asin_title - 48 евро, през Кийпа ми излезе, че цената е добра.

на втория линк не е ли по-евтина сега?
Виж целия пост
# 428
Сега пак ми я изкарва на 17.53 евро
Виж целия пост
# 429
Поръчах от амазон.де дреха до адрес в Германия, която се оказа, че тръгва от USA. Нямаше доставка, сега се чудя ще има проблем?!

Относно доставките, ако някой не може да предлага, да не предлага.
Продължавам да поръчвам и до Германия, в т ч. и с доставка. До България също поръчвам с доставка.
Виж целия пост
# 430
За феновете на чая, календарът на Pukka
Виж целия пост
# 431
Някой чака ли доставки от Англия с Доставка Англия?
От как смениха септември адреса никви ги няма.
Пратките ми от септември още не са дошли, не отговарят на имейли, по телефона успях веднъж да се свържа и само ми мънкаха че шефа нещо не им казвал, нищо не знаели
Някой има ли инфо, чакате ли пратки от тях?
Виж целия пост
# 432
Някой чака ли доставки от Англия с Доставка Англия?
От как смениха септември адреса никви ги няма.
Пратките ми от септември още не са дошли, не отговарят на имейли, по телефона успях веднъж да се свържа и само ми мънкаха че шефа нещо не им казвал, нищо не знаели
Някой има ли инфо, чакате ли пратки от тях?
Има тема за превозвачите: От Великобритания до България – превоз и закупуване на поръчките ни – 25
Виж целия пост
# 433
https://www.amazon.de/-/en/gp/aw/d/B09W5G56D1/ref=ox_sc_act_titl … WKAKR8XB7XF&psc=1
Здравейте, искам да си поръчам този айр фраер, директно до адреса в България ли ще ми дойде без посредник ако си дам адреса. Дали е изгодна цената или мога да почакам още. Как стои въпроса с гаранцията ако нещо не е наред.
Виж целия пост
# 434
Да, директно на адреса идва с куриер. Аз точно този купих от тях, Август месец го взех за 145 евро.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия