Гъбички! Писна ми...почвам да се лекувам сама - 16

  • 27 506
  • 829
# 300
Мерси за съветите за кокошите тръни. Ще се справим някакси, с писъци със сигурност. 😁

Маргарита, в Евродерма ли? Ако да - питаха ли те за какъв преглед? Защото изрично трябва да се упомене, че става дума за венерологичен, тъй като кабинета, в който има гинекологичен стол трябва да е свободен.
Аз лично си ходя в Кожния, така ми е по-удобно, защото мога буквално от днес за утре, без часове е и отивам на място, просто понякога чакам 10-15 Мин.
Виж целия пост
# 301
В Евродерма, да. Чудех се как да го направя и запазих от Супердок, ама си права, че може би ще е по-лесно директно да отида в Кожния.

Мерси за съветите за кокошите тръни. Ще се справим някакси, с писъци със сигурност. 😁

Маргарита, в Евродерма ли? Ако да - питаха ли те за какъв преглед? Защото изрично трябва да се упомене, че става дума за венерологичен, тъй като кабинета, в който има гинекологичен стол трябва да е свободен.
Аз лично си ходя в Кожния, така ми е по-удобно, защото мога буквално от днес за утре, без часове е и отивам на място, просто понякога чакам 10-15 Мин.
Виж целия пост
# 302
Ако решиш да остане в Евродерма, задължително им звънни да им кажеш, че става дума за венерологичен преглед.
Аз лично ще ходя със сигурност също скоро, защото искам да видя докъде съм го докарала с лактобацилите. Няма да е другата седмица, че вчера ми дойде цикъла , но веднага като ми свърши ще се отида да ми направи една директна микроскопия.
Виж целия пост
# 303
Здравейте, започнах лечение на Кандида Албиканс (повтаряща се) преди 4 дни и вече почти нямам дискомфорт, но все още имам течение, което не знам дали е заради глобулата, която поставих преди 3 дни или е все още от гадната гъбичка. Не си спомням предния път след колко време спря течението, та съм малко притеснена.
Предния път лекувах уреаплазма + гъби, сега вече уреаплазмата я няма, но гъбите са отново на лице...
Виж целия пост
# 304
Ако глобулата е Ломексин, тя тече доста време, поне 3-4 дни.
Виж целия пост
# 305
Здравейте
Имам въпрос..
Колко време  е нормално да изтича капсулата Гинофилус тъй като слагам през 3 дни и вече 2-ри ден още си има изтичане?
Виж целия пост
# 306
2-3 дни понякога. Зависи как се разтваря. Затова е добре да я мокриш добре под течаща вода преди слагане, поне 30 сек.
Виж целия пост
# 307
2-3 дни понякога. Зависи как се разтваря. Затова е добре да я мокриш добре под течаща вода преди слагане, поне 30 сек.
Благодаря ти.
Да да мокря я задължително, просто сега ми направи впечатление че втори ден ,а още си изтича по малко и затуй малко пак в паника изпадам,но явно си е така и няма място за притеснение😉
И още 1 въпрос ..как слагате тея капсули в смисъл понеже имам дълги нокти и от страх да не бида се нараня нещо си взех еднократни ръкавици и със тях слагам ..не че ми е за първи път да слагам глобули и тем подобни ,но сега реших да ползвам ръкавици и от страх че не си измивам ръцете добре преди поставяне и преди съм си го мислила да не би да си пренасям и аз нещо допълнително като съм си поставяла глобулите.
Малко глупаво може да звучи ,но реших да питам🫣
Виж целия пост
# 308
О, аз пък съм хипохондричка и дълго време слагах глобули с еднократни ръкавици, за да не би нещо там да взема да се заразя с гъби по пръстите или някаква такава тъпотия, не знам защо го бях измислила 🤦🏻♀.
Едва в последните 1-2 години спрях да го правя, то аз всъщност основно Гинофилус слагам, рядко имам вече някакви инфекции.
Но да, ако съм пуснала по-дълги нокти - предпочитам ръкавица, защото все ми се струва, че няма как да си измия ръцете под ноктите достатъчно добре.
Предполагам ползваш от онези сините в кутиите, които са за прегледи?
То реално не че и те са стерилни, ама все пак, има го и момента да не вземеш да си нараниш нещо вътре с острото на нокътя. 
В заключение - препоръчам ти да си продължиш с ръкавиците, а иначе - понеже нали тече едно оранжево и доста си се вижда кога продължава да тече, определено при мен го има понякога и след 3 дни.
Виж целия пост
# 309
О, аз пък съм хипохондричка и дълго време слагах глобули с еднократни ръкавици, за да не би нещо там да взема да се заразя с гъби по пръстите или някаква такава тъпотия, не знам защо го бях измислила 🤦🏻♀.
Едва в последните 1-2 години спрях да го правя, то аз всъщност основно Гинофилус слагам, рядко имам вече някакви инфекции.
Но да, ако съм пуснала по-дълги нокти - предпочитам ръкавица, защото все ми се струва, че няма как да си измия ръцете под ноктите достатъчно добре.
Предполагам ползваш от онези сините в кутиите, които са за прегледи?
То реално не че и те са стерилни, ама все пак, има го и момента да не вземеш да си нараниш нещо вътре с острото на нокътя. 
В заключение - препоръчам ти да си продължиш с ръкавиците, а иначе - понеже нали тече едно оранжево и доста си се вижда кога продължава да тече, определено при мен го има понякога и след 3 дни.
Благодаря ти за изчерпателния отговор.
Аз малко хаотично го написах, защото ме беше малко срам да питам, но явно си е нормално. Може с ръкавици може и без ,но за повече спокойствие мога да си ги ползвам.
Хубав ден желая!!!
Виж целия пост
# 310
Мерси за съветите за кокошите тръни. Ще се справим някакси, с писъци със сигурност. 😁

Маргарита, в Евродерма ли? Ако да - питаха ли те за какъв преглед? Защото изрично трябва да се упомене, че става дума за венерологичен, тъй като кабинета, в който има гинекологичен стол трябва да е свободен.
Аз лично си ходя в Кожния, така ми е по-удобно, защото мога буквално от днес за утре, без часове е и отивам на място, просто понякога чакам 10-15 Мин.
какво се иска за там,направление?Цената на прегледа колко е там?
Виж целия пост
# 311
В кожният се работи с талон от ЛЛ за кожно-венерическия диспансер, не е направление. С него имаш право на 1 безплатен преглед.
Иначе - първичен 70, вторичен - 50.

Update за кокошия трън, успях да го махна (с писъци, естествено), ама остана много мъртва кожа от самите лепенки наоколо, която не ми дава пищящото да изрежа…
Виж целия пост
# 312
О, аз пък съм хипохондричка и дълго време слагах глобули с еднократни ръкавици, за да не би нещо там да взема да се заразя с гъби по пръстите или някаква такава тъпотия, не знам защо го бях измислила 🤦🏻♀.
Едва в последните 1-2 години спрях да го правя, то аз всъщност основно Гинофилус слагам, рядко имам вече някакви инфекции.
Но да, ако съм пуснала по-дълги нокти - предпочитам ръкавица, защото все ми се струва, че няма как да си измия ръцете под ноктите достатъчно добре.
Предполагам ползваш от онези сините в кутиите, които са за прегледи?
То реално не че и те са стерилни, ама все пак, има го и момента да не вземеш да си нараниш нещо вътре с острото на нокътя. 
В заключение - препоръчам ти да си продължиш с ръкавиците, а иначе - понеже нали тече едно оранжево и доста си се вижда кога продължава да тече, определено при мен го има понякога и след 3 дни.
Благодаря ти за изчерпателния отговор.
Аз малко хаотично го написах, защото ме беше малко срам да питам, но явно си е нормално. Може с ръкавици може и без ,но за повече спокойствие мога да си ги ползвам.
Хубав ден желая!!!
Здравей
Пак съм аз.
Отново питане... нали споделих вчера ,че при последното ми приложение на капсулата Гинофилус вече 2-3 дни  си имам по малко зацапване от нея ,а д-р Рачева каза през 3 дни да слагам по една за 2 месеца. Тъй като го има това зацапване от последнага капсула..сега мога да слагам нова нали така няма проблем ,че от предната си ципа още?
И друго някакви странични ефекти може ли да има от този пробиотик понеже не прочетох в листовката?
Просто за първи път го използвам този продукт и затова толкоз въпроси задавам?
Извинявам се за което...
Виж целия пост
# 313
Слагай смело.
То има схеми, в които се слагат по 2 пъти на ден 😉, пък какво остава за веднъж на 3 дни.
Странични ефекти - евентуално някаква реакция на свръхчувствителност, т.е. нещо да ти дразни, да те сърби, да ти пари.
Иначе - системни странични ефекти няма, това е пробиотик, аз лично го ползвам откакто са го пуснали на пазара, което беше уф - примерно 2011 г. (+/-). Имах една позната тогава, която работеше във фирмата вносител и ми каза, че е аналог на Лактофем, което беше супер вагинален пробиотик, но за съжаление го спряха и няколко години нямаше свестен вариант…
Та веднага го пробвах и оттогава сме неразделни 😀, при всеки АБ, а аз пия доста.
То и аз самата в момента минавам на схема 2 пъти в седмицата, че след 3 АБ съм сигурна, че долу съм леш, тъй че вече 3-ти месец се опитвам да възстановявам щетите 😢.
Виж целия пост
# 314
Здравейте!

Излезе ми резултата от последната МБ. Както казах предния път, АГ-то не искаше да пускаме нито за хламидия, нито за нищо. Само ми изписа Гинопеварил, понеже му казах, че след последните два пъти Гинопеварил в рамките на месец, имам сърбеж (ходила съм три пъти при него, три пъти ми изписва това 😄). Така като се замисля, то това е в страничните ефекти на лекарството, но както и да е.

Та излезе таз МБ, изглежда ми окей, но това в забележката малко ме притеснява. АГ също каза, че всичко е наред.



Вие как мислите? Аз със сигурност след цикъла ще ида при Рачева, ама да си питам.. То и на тези лаборатории хич им нямам доверие, че се случват както трябва нещата, ама..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия