Знаете ли кого видях - 45 тема

  • 125 263
  • 752
# 465
Паста,замразени пици ,но зехтин нямаше😂
Виж целия пост
# 466
Видях Дивна.
Виж целия пост
# 467
Видях водещата Марина на тотото по  БНТ-1
на вчерашния празник на община Връбница.
Скрит текст:
Раздаде подаръци и се снима с всеки който я помоли.
Виж целия пост
# 468
Прибирам се аз от работа и кого виждат очите ми точно пред моя блок - Благо Георгиев. 😁 Все така с тен  и вече малко остарял и доста слаб. Иначе беше усмихнат.
Виж целия пост
# 469
Прибирам се аз от работа и кого виждат очите ми точно пред моя блок - Благо Георгиев. 😁 Все така с тен  и вече малко остарял и доста слаб. Иначе беше усмихнат.

Копакабана 😂
Виж целия пост
# 470
Любо Киров вчера до офиса ни.
Виж целия пост
# 471
Добре де, но къде е офисът, по кое време и т.н...
Само видях е, като отметка
Виж целия пост
# 472
Монти от Ice cream в трамвая. Много напълнял. Говореше по телефона, явно за някакъв нов проект, щели да си правят Инстаграм и тик-ток страница. 😃
Виж целия пост
# 473
В един и същи ден: Юлиан Вергов, Борко Чучков и Милица Гладнишка 😁😁😁
Виж целия пост
# 474
Мира Добрева в понеделник вечерта- качи се в кола и потегли ( не тя беше шофьорът) пред БНТ. Явно след работа някой я взимаше. Сега бегло я видях, но не изглеждаше така свежо както други пъти, когато съм я засичала в района.
Виж целия пост
# 475
Добре де, но къде е офисът, по кое време и т.н...
Само видях е, като отметка
До Народния театър. Следобедно време беше.
Виж целия пост
# 476
Добре де, но къде е офисът, по кое време и т.н...
Само видях е, като отметка

Отбелязвам за протокола - в началото на темата пише, че ако решим можем да споделим къде сме видели известна личност.
Т.е. не сме длъжни да уточняваме мястото и времето.
Виж целия пост
# 477
Преди малко до Балкантон вокалистът на Тангра/забравих му прякора,май Косатка?/,не очаквах да е толкова висок.
Виж целия пост
# 478
Леонид Йовчев близо до МГТ - Зад канала. Пресичаше, спортно облечен и говореше по телефона.
Виж целия пост
# 479
Мира Добрева в понеделник вечерта- качи се в кола и потегли ( не тя беше шофьорът) пред БНТ. Явно след работа някой я взимаше. Сега бегло я видях, но не изглеждаше така свежо както други пъти, когато съм я засичала в района.
Аз я видях в The Mall в събота и изглеждаше чудесно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия