Спойлери от реалити предавания - тема 20

  • 184 293
  • 974
# 375
Защото пада на капитанската битка другата седмица от Марто. И сега си мисля как Добрин тънко се е измъкнал от капитанстване. Надушвала е хиената, че може да е капан. Изпечен хитрец.
Виж целия пост
# 376
Ако правилно съм разбрала, за някои (Раду) има изолатор, за други (Анита) няма. Така ли?
Виж целия пост
# 377
Добрин тази седмица беше капитан. Със сигурност са очаквали изненада и не мога да кажа, че се е измъкнал тънко.
Другата трябва да е Мартин. Това е тяхната схема и не дават капитанството на друг.

Кой ще е  капитанът на сините? Чета внимателно темата, но явно пропускам нещо.

И само аз ли не разбрах кой е  победител  в  този сезон?  Ако може някой да се смили и да ми пише на лична?
Поне на жълтите да не даваме инфо Simple Smile
Виж целия пост
# 378
Добрин е финалистА,
така ми каза едно пиле август.
Виж целия пост
# 379

Кой ще е  капитанът на сините? Чета внимателно темата, но явно пропускам нещо.


Сините се разпадат в понеделник, заради това капитанската ще е Мартин срещу Раду.
Виж целия пост
# 380
Като четох написаното тук оставам с впечатление, че Мартин е победител. Но не е информация "отвън" , а само мои заключения от прочетеното в темата.
Виж целия пост
# 381
Сценарият е писан от психично болни хора! Как може въобще да го измислят този изолатор? От оригиналната продукция трябва да осъдят продуцентите на нашата
И аз не знам какъв трябва да си да стоиш сам, гладен и на студено насред нищото. Хайде през деня има хора от продукцията и други наоколо, ама нощно време? Това си е нещо като "Кукла на конци"-2. Да живей сеирът на всяка цена! Само дето не са сигурни дали някой ще иска да си жертва нервната система, за да прави сеир и да го плюят по форумите. За наградата е ясно, че е предопределена и остава да се осребри единият хейт/емпатията към окаяното ти състояние.
Виж целия пост
# 382
Мога да пусна един 'спойлер' от бъдещите под/над храсти/касти и подобни Joy
Раду ще бъде поне няколко пъти сравняван със Ники Мартинов JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 383
Като четох написаното тук оставам с впечатление, че Мартин е победител. Но не е информация "отвън" , а само мои заключения от прочетеното в темата.

Затова мощно се чистят чрез блата и изолатора всички, които що годе прилично се справят на пъзели.
Виж целия пост
# 384
Радо как пък точно тази седмица го направиха капитан, за да го пратят в изолатора. Пак по решение на продукцията сигурно, защото мартинчо не би издържал там
Виж целия пост
# 385
Само чета тук, щото вече нЕам нерви да гледам ИВ.
Ама щом Добрин е финалист - брало си е лайката!
То не, че някой ми е "хванал окото", ама точно той - хич!
Иначе сценария на сценаристите, избрали си актьори за театрото е тоталише боклук!
Как успяха така да съсипят "бързи, смели сръчни" за възрастни - не разбрах....
Виж целия пост
# 386
Раду ще бъде поне няколко пъти сравняван със Ники Мартинов JoyJoyJoy
SatisfiedSatisfiedSatisfied
Нищо общо - може би само по грешната социална игра си приличат
Виж целия пост
# 387
Раду ще бъде поне няколко пъти сравняван със Ники Мартинов JoyJoyJoy
SatisfiedSatisfiedSatisfied
Нищо общо - може би само по грешната социална игра си приличат
Значи обещаваш, че няма да го споменаваш във следващите си епизоди? WinkWink
Сега остава и останалите кастъри да го прочетат това и да го имат предвид (и целта на първия пост ще бъде постигната) JoyJoyJoy
Не че, ще го видя, защото тази година коментарните кастове са много скучни, еднообразни и просто не ги доглеждам, само твоите завършвам (но най-вече защото са по-кратки, а тези с дву- тричасовите безумия дори и не ги и почвам)
Виж целия пост
# 388
Мери_Ан, нищо друго не ме интересува освен кога тези две недоразумения Вики и Анджи си тръгват. Не ми казвай само, че стоят още две седмици, че направо ще спра да го гледам това предаване. Толкова късмет да имат, че чак пък.....
За Анджи Дидо ти е казал.
Другото момиче след две седмици отива в изолатора и на третата си тръгва от него.

Дианче, можеш да го напишеш, не е партенка. Blush

Благодаря ти, отсега купих царевица да опукам пуканки за по-следващата седмица за битката. И ще чакам с удоволствие Simple Smile
Виж целия пост
# 389
Мога да пусна един 'спойлер' от бъдещите под/над храсти/касти и подобни Joy
Раду ще бъде поне няколко пъти сравняван със Ники Мартинов JoyJoyJoy
Е, да! Ники Мартинов стоя две или три денонощия със Силвия Радулова в едни клетки и той спечели и се върна на финала. Сега Раду ще стои пак със Силвия Радулова в изолатор и той ще спечели и ще се върне в племето във финалния етап. Направо да не повярваш какъв съвпадък!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия