Спойлери от реалити предавания - тема 20

  • 184 293
  • 974
# 360
Няма лошо, ама аз наистина не вярвах, когато казвахте, че оттук се преписва.
После прочетох за потребителката, която беше пуснала партенка за новия ерген, и някаква жълта медия го беше преписала дословно, че е гинеколог, май и име имаше. JoyJoyJoy
Миналата седмица кой беше, Сиси ли си беше видяла поста едно към едно май в същата група.
Явно си е традиция.
Нищо де, нека. Просто не го вярвах, вероятно затова ми е забавно.
Виж целия пост
# 361
Според мен този профил на Диана Даскалова първо е фалшив и второ не е на жена ,а на мъж,поне по начина на писане и с тия удивителни накрая...А и разгледах профила и ,фалшиви снимки на преден план и после футболни запалянковци.Чете тук явно .
Виж целия пост
# 362
Ох, аз нещо съвсем се обърках какво се случва.
Разпадането тази седмица ли е или другата?
Раду в изолатора и Анита довиждане тази седмица или другата?
Мерси много предварително, че стана манджа с грозде цялото нещо
Виж целия пост
# 363
JoyJoyJoy
Не знам за Емил Трифонов, но хвърлих едно око на въпросната група, и съм впечатлена!
Има една девойка, Диана Даскалова, която с такава увереност и мнооооого удивителни разказва кое точно, кога и как ще се случи. И с “изненада“ чета собствения си пост от снощи, представен от нея на хората в групата.
Скрит текст:
Цитат
Другата седмица в битката за територия печелят Червени!!!!Сините и зелените не могат да решат пъзела......... Разпадат сините!!!!Новите капитани са Мартин за червените,и Раду за Зелените!!!! Мартин побеждава,и Раду отива в изолатора!!!!!!Червените губят и двете битки ,и са два пъти на съвет!!! Номинирани ще са Стан и Анита!!!!Стан я побеждава,и за Анита "Игри на волята"приключват!!!!!

Дианче, няма лошо, ама давай подробности на хората, като питат. Ела тук, питай, и иди го напиши там, виждаш колко е лесно. Само не схващам защо са тези толкова много удивителни.
И за изолатора си им разказала, ама някои неща не са баш така, както си ги написала....
Много е смешно, извинявам се на всички, на които НЕ вярвах, когато разказвахте, че оттук се преписва.
И трябваше да послушам....човекът, който на ЛС ми предложи да давам лъжливо инфо.

Ама то не е късно де....Joy
😲 Вярно е едно към едно.Само малко по-разказвателно го е написала.😅
Като толкова подробно е описала всичко,да беше написала и кой печели на битката за предимство /предполагам и такава ще има, всяка година има/.Ама как да го напише, като няма от къде да препише.😁
Виж целия пост
# 364
На мен най-смешно ми стана, когато я питат с Рълев на кастинга кое племе е.
И понеже не знае, не е написано дословно, казва, че тази седмица няма да е, а ще е следващата. Joy
Дотогава току виж, напиша кое е племето.

Доне, последния ми спойлер е за следващата седмица.
За по-следващата ще оставя Диана да разкаже във ФБ какво ще се случи.
Виж целия пост
# 365
Мери, мерси много!
Ох, ще има да я чакаме Диана, по-верояно е да върнат Миряна и Димитър от блатото, отколкото Диана да ни каже за по-следващата Joy
Виж целия пост
# 366
Свършиха ми лайковете, иначе задължително за последните два поста. Да, мой пост бяха копирали, но не Диана, а някаква друга. Дианчето си е заплюла  Мери Joy
Та в моя пост имаше неточна информация, че Павел се връща при Зелените и след това пада на елиминационна от Добрин Joy Мери пусна след това нейното инфо, но копирачката не се е връщала да дочете и така се шири и вее в групата в групата им  версията за завърналия се Павел Joy
Виж целия пост
# 367
Мери_Ан, нищо друго не ме интересува освен кога тези две недоразумения Вики и Анджи си тръгват. Не ми казвай само, че стоят още две седмици, че направо ще спра да го гледам това предаване. Толкова късмет да имат, че чак пък.....
Виж целия пост
# 368
Анжи завършва на 5-то място, така че ще си я гледаш почти до края
Виж целия пост
# 369
Важното е Раду да е след нея, поне четвърти
Виж целия пост
# 370
Важното е Раду да е след нея, поне четвърти
Така е, Раду надживява всичките Animal Chicken Joy
Виж целия пост
# 371
Анжи завършва на 5-то място, така че ще си я гледаш почти до края
Ти ме отчая! Дано поне Вики и Пилипенко излязат скоро, че те май са на почивка досега само.
Виж целия пост
# 372
Мери_Ан, нищо друго не ме интересува освен кога тези две недоразумения Вики и Анджи си тръгват. Не ми казвай само, че стоят още две седмици, че направо ще спра да го гледам това предаване. Толкова късмет да имат, че чак пък.....
За Анджи Дидо ти е казал.
Другото момиче след две седмици отива в изолатора и на третата си тръгва от него.

Дианче, можеш да го напишеш, не е партенка. Blush
Виж целия пост
# 373
А Раду защо отива в изолатора?
Виж целия пост
# 374
Сценарият е писан от психично болни хора! Как може въобще да го измислят този изолатор? От оригиналната продукция трябва да осъдят продуцентите на нашата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия