Хайде на театър - 13

  • 48 420
  • 724
# 390
И във ФБ съм чела много коментари, че хората чакат много, за да им върнат парите.
Виж целия пост
# 391
Здравейте.

Търся отзиви за "Списък на всички страхотни неща" в Театър 199. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 392
Още едно отменено представление днес. Допълвам.

Виж целия пост
# 393
Здравейте.

Търся отзиви за "Списък на всички страхотни неща" в Театър 199. Благодаря предварително.
Писано е за него, потърсете. Simple Smile
На мен много ми хареса.
Виж целия пост
# 394
И във ФБ съм чела много коментари, че хората чакат много, за да им върнат парите.

Ние чакахме три (3!) месеца миналия сезон да ни върнат пари от спектакъл с Иван Юруков! Многократно звъняхме, писахме и т.н., докато накрая просто отидохме на касата с разпечатани билети и ни възстановиха парите.
От имейла, който бяха посочили, така и не получихме отговор. Три месеца!
За съжаление, нивото на НТ е такова от доста време. Огромен екип, а на никого ли не му правят вчечатление такива неща: реклама за представление на 14 ноември, публикувана на 20 ноември? Отделно, че линкът отваря дата през януари Wink
Скрит текст:
Не че в Армията е по-различно, ние и при тях отдавна не сме гледали нищо, защото просто няма какво...
Скрит текст:
Виж целия пост
# 395
Хора вчера бях на спектакъла " Двубой " и страшно много ми хареса . Играта на актьорите беше брилянтна !! Павел Иванов беше железен . Пламен Димов също доста ми допадна . Останах очарована от Радина Боршош обаче,  до сега не съм я смятала за най добрата актриса,  но вчера ме опроверга,  хубаво момиче и играе доста добре . Препоръчвам ви пиесата . 😊😊
Виж целия пост
# 396
И ние снощи на "Двубой"...избрах го в последния момент...намерих тук един хубав отзив и не съжалявам...Наистина  брилянтна игра на двамата главни герои!
Виж целия пост
# 397
На мен ми е любим спектакъл, радвам се, че се е харесало и на вас. Рядко гледам нещо по повече от веднъж, но "Двубой" и още няколко други неща бих. Simple Smile
Виж целия пост
# 398
И на мен ми хареса “Двубой”. Има още малко места за 4 декември, побързайте, не го играят редовно.
Виж целия пост
# 399
Аз ще ходя на 4.12 на “Двубой” 😘 Нямам търпение. Да гледам отново  Павел Иванов на сцената е уникално! ❤
Виж целия пост
# 400
Ах, този чаровен Павел! Мисля, че спокойно можем да го наречем новия секссимвол на българското кино.
Виж целия пост
# 401
Аз вчера гледах "Обир" в Народния.
Ситуационна постановка, с английски хумор и много добра актьорска игра на всички актьори. Не е нещо невиждано, но си е класически театър, без да има претенциите за нещо повече. Ако ви се гледа нещо леко и обичате английския хумор, то определено ще ви допадне. Час и половина е като времетраене.
Виж целия пост
# 402
Вроятно съм от малкото, които нито виждат сексапил в Павел Иванов, нито особен талант. Винаги ми е дървен.
Виж целия пост
# 403
Вроятно съм от малкото, които нито виждат сексапил в Павел Иванов, нито особен талант. Винаги ми е дървен.
😒🤨 Моля?! Павката е велик млад  артист, рядка перла! Той не е само истински красавец  Аполон а прекрасен интелигентен,талантлив,скромен мъж. На екрана и на живо той е най-добрият!   Ние трябва да се гордем,че има такива артисти!
Виж целия пост
# 404
Диана, позволи на всеки да има мнение, дори и да е различно от твоето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия