Хайде на театър - 13

  • 48 420
  • 724
# 420
Изобщо не ми хареса на мен "Живак", може би оценка 1/5. И Тиква бях гледала, малко по-добре беше, но пак не ме впечатли. 😃 Явно творчеството на актьора не е за мен, избягвам вече да ходя на негови постановки. 😃
Виж целия пост
# 421
Вроятно съм от малкото, които нито виждат сексапил в Павел Иванов, нито особен талант. Винаги ми е дървен.

Не си само ти. Симпатичен е, но чак сексапил...Като игра много повече ми хареса Александър Тонев в ролята на Басанио, отколкото Павел Иванов във Венецианският търговец. Май в друго не съм го гледала, в една Компания мюзикъл само отдавна, но от там впечатления никакви, сега се чудя да отида ли на Гунди.
Филмът е направен добре. Много харесах Александра Свиленова.
Виж целия пост
# 422
Изобщо не ми хареса на мен "Живак", може би оценка 1/5. И Тиква бях гледала, малко по-добре беше, но пак не ме впечатли. 😃 Явно творчеството на актьора не е за мен, избягвам вече да ходя на негови постановки. 😃

На мен много ми хареса прочитът му в Сторител, толкова автентичен и естествен диалект не бях слушала скоро. Върна ме в детството при баба. За разлика от “Лейди Гергана” например, която ни за слушане, ни за четене ми е ок - диалектът звучи изключително изнасилен и привнесен.

Не съм гледала на живо, уточнявам, но много ми харесва как чете. И за снощи имахме билети, които преместих за следващата дата, която като гледам пак няма да успеем. Не ни върви с тоз “Живак”.
Виж целия пост
# 423
Вроятно съм от малкото, които нито виждат сексапил в Павел Иванов, нито особен талант. Винаги ми е дървен.

Не си само ти. Симпатичен е, но чак сексапил...Като игра много повече ми хареса Александър Тонев в ролята на Басанио, отколкото Павел Иванов във Венецианският търговец. Май в друго не съм го гледала, в една Компания мюзикъл само отдавна, но от там впечатления никакви, сега се чудя да отида ли на Гунди.
Филмът е направен добре. Много харесах Александра Свиленова.

Аз филмът го гледах три пъти ❤ Прекрасен е толкова емоционален. Отиди и  го гледай Olive. Няма да съжаляваш. Спирам, за да не да ме нападнат пак ще го възхвалявам. Павел заслужава всички награди! Ако беше толкова дървен колкото го описвате въобще нямаше да ми е любим артист. Нямам търпение да видя Двубой и негови бъдещи пиеси. ☺
Виж целия пост
# 424
Вроятно съм от малкото, които нито виждат сексапил в Павел Иванов, нито особен талант. Винаги ми е дървен.

Не си само ти. Симпатичен е, но чак сексапил...Като игра много повече ми хареса Александър Тонев в ролята на Басанио, отколкото Павел Иванов във Венецианският търговец. Май в друго не съм го гледала, в една Компания мюзикъл само отдавна, но от там впечатления никакви, сега се чудя да отида ли на Гунди.
Филмът е направен добре. Много харесах Александра Свиленова.

Аз филмът го гледах три пъти ❤ Прекрасен е толкова емоционален. Отиди и  го гледай Olive. Няма да съжаляваш. Спирам, за да не да ме нападнат пак ще го възхвалявам. Павел заслужава всички награди! Ако беше толкова дървен колкото го описвате въобще нямаше да ми е любим артист. Нямам търпение да видя Двубой и негови бъдещи пиеси. ☺
С теб съм Ди ! Следващата пиеса ще бъде " Коварство и любов " при мен . 😉😊😉
Виж целия пост
# 425
Живак за мен е уникален моноспектакъл. Точно, защото не го чувстваш като моноспектакъл. А смехът и сълзите следват едно през друго.

Виждам, че в Сити марк има нов спектакъл с Димитър Живков (в комапнията на Стефани Ивайло) - Остри завои. Така и не мога да намеря отзив обаче...
Виж целия пост
# 426
Живак за мен е уникален моноспектакъл. Точно, защото не го чувстваш като моноспектакъл. А смехът и сълзите следват едно през друго.

Виждам, че в Сити марк има нов спектакъл с Димитър Живков (в комапнията на Стефани Ивайло) - Остри завои. Така и не мога да намеря отзив обаче...

Мои познати го гледаха и казаха, че им е харесало. Ще взимам и аз билети вбъдеще.
Виж целия пост
# 427
Бяхме на „Малки красиви неща“.
Спектакълът е съвременен, динамичен. Всички актьори бяха чудесни и има спойка, въпреки че е второ представление.
В.е.л.и.к.о.л.е.п.е.н. За любовта, обичта, решението. Текстът не е сложен. Разплака ни повече, разсмя ни малко. Мисля, че ще се хареса на тези, които харесват "Дишай", "Всички страхотни неща" с Бойко.
Още ще стои в ума ми. Сигурно ще отида отново.
Благодаря, Шугър.
Виж целия пост
# 428
Нещо от ТБА да препоръчате покрай промоцията?
Гледала съм там "Ножица трепач", "Железният светилник", "Арсеник и стари дантели", "Сирано дьо Бержерак", "Басейнът"..
Виж целия пост
# 429

Като знам за какви опашки става въпрос там, едва ли дори ще опитам да ходя да се бутам. 😃
Виж целия пост
# 430
Нещо от ТБА да препоръчате покрай промоцията?
Гледала съм там "Ножица трепач", "Железният светилник", "Арсеник и стари дантели", "Сирано дьо Бержерак", "Басейнът"..
"Хотел между тоя и оня свят", "Много шум за нищо", "Завещанието на целомъдрения женкар" и "Кафе с претенция". Simple Smile
Виж целия пост
# 431
В случай, че някой от вас посети днес гостуващата  в нар.театър постановка на Бургаския театър- Кралицата на красотата", моля за отзиви.
Виж целия пост
# 432
Виж целия пост
# 433
Влизам с отзив за "Венецианският търговец'. Принципно не харесвам модернистични варианти, но този ми хареса. Всичко беше направено с мисъл, с няколко дребни изключения. Радина Кърджилова няма да я похваля особено, не че игра лошо, ама по-скоро игра себе си - малко нацупена примадона Simple Smile
Моята приятна изненада е Павел Иванов, който може да видите, че леко съм разкритикувала в Гунди в съседната тема, но за театър младежът е разкошен- дикция, тембър..не се налага да се напрягаш какво казва, няма крясъци и въпреки това е ясно, играе спокойно и убедително.
Естествено, черешката на тортата тук е Самуел Финци, който беше блестящ, останалите актьори също се справиха много добре.
Доволна съм, 3 часа, но не ги усетих.
Виж целия пост
# 434
На мен пак ми се гледа Двубой . Страшно много ми хареса , имаше малко модерен елемент но беше вплетен добре в сюжета и изобщо не ме подразни . Забравих и да спомена великолепната игра на Албена Колева , всички дами играха доста добре но нейният образ ми беше най свеж и забавен . Павел няма да го споменавам отново , аз просто съм очарована от него . Венецианският търговец мисля да го гледам и него .BlushBlush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия