Коя песен слушате сега - 65

  • 14 894
  • 751
# 330

Виж целия пост
# 331

Бе тоя младеж да не го осъдят за авторски права? Това щот за бездарност не съдят, затва Wink
Ето Дидо, истинската и единствена:



Иначе влязох тук да пусна по носталгични причини Йон Андерсън (Джетро Тал), когото видях и слушах 2018г, май, май за последен път. За съжаление.
Sad
 Всъщност септември (2018) го видях. Нали септември щеше да бъде май Wink

Да живееш в миналото:

Виж целия пост
# 332

Виж целия пост
# 333

Виж целия пост
# 334



Numb  – Linkin Park
Виж целия пост
# 335




Виж целия пост
# 336

Виж целия пост
# 337
Nightwish - Sleeping Sun

Виж целия пост
# 338

Виж целия пост
# 339
Още една изникнала в съзнанието ми от нищото.Намерено със SoundHound чрез свиркане.С пеене не стана.

Виж целия пост
# 340

Виж целия пост
# 341
Yaki-Da - I Saw You Dancing

Виж целия пост
# 342

Виж целия пост
# 343

Виж целия пост
# 344
Обожавам песните му! Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия