Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 93

  • 56 101
  • 763
# 390
Къде има на Мейбълин намаление?
Не ми излиза ДМ live
Виж целия пост
# 391
Къде има на Мейбълин намаление?
Не ми излиза ДМ live
За нас няма. В Германия от календара това се пада.
Виж целия пост
# 392
ДМ в България са откровено нагли. В Германия цените на ТЕХНИТЕ МАРКИ са по-ниски от тези тук, имат по-голям избор и дори с промоциите са на светлинни години от тук...
Виж целия пост
# 393
Къде има на Мейбълин намаление?
Не ми излиза ДМ live
За нас няма. В Германия от календара това се пада.
Благодаря за бързия отговор, буквално съм пред щанда на Maybelline. 

Няма да се възползвам от намаления на продукти, от които нямам нужда. И това с точките е уж мотивиращо, но похарчените пари за неща, които не ми трябват, са повече от намалението с точки
Виж целия пост
# 394
За добро или лошо, на голям пазар (в случая - най-големия в ЕС, а и местен за марката) е по-лесно да се правят отстъпки.
На мен като клиент обаче ми влияе демотивиращо да ме залъгват с някакъв коледен календар и накрая наградата да е "участие в томбола". Спокойно можеха да направят талон за отстъпка 20% за 1 бр. конкретен крем, фон дьо тен или препарат за миене (всеки си взима каквото му трябва), а не за цялата марка и така да е истинска печалба, без да се ощетяват драстично като фирма. Подобен е принципа в Лидл.

Все пак се надявам, че ще изскочи и нещо хубаво в календара.
Виж целия пост
# 395
Напомням за лайфа на dm днес в 18 ч.: https://www.dm-drogeriemarkt.bg/services/klientski-programi-i-uslugi/dmlive
Виж целия пост
# 396
Elizabeth Arden имат готини парфюми, ще гледам лайва да видя какво ще предложат. А парфюми на Avon май не съм виждала в дм? Или не съм обърнала внимание?

Днес в календара - намаление на Ми Аманте. Има ли някой добра препоръка за техен продукт? Не знам дали съм виждала в дм физически магазин техни неща. По принцип нищо не ми трябва, оглеждах се за серум за скалп последно.
Виж целия пост
# 397
Elizabeth Arden имат готини парфюми, ще гледам лайва да видя какво ще предложат. А парфюми на Avon май не съм виждала в дм? Или не съм обърнала внимание?

Днес в календара - намаление на Ми Аманте. Има ли някой добра препоръка за техен продукт? Не знам дали съм виждала в дм физически магазин техни неща. По принцип нищо не ми трябва, оглеждах се за серум за скалп последно.
Харесвам крема розовия, косата ми е плътна и дълга, небоядисвана и не ми трябва кой знае какво. Имат хубав серум за растеж и ампули, но доколкото виждам, тях ги няма в дм(каква изненада). В сайта на марката пускат по-добри намаления, тази отстъпчица от 20% е много смешна..
Виж целия пост
# 398
Аз харесвам крема на Mi Amante, както и черният шампоан.
Виж целия пост
# 399
Кремът на Ми Аманте едно време, още като беше я шишенце с помпичка, беше по-хубав. Може би 3-4 съм изхабила, но последният ми беше възтежък за тънката ми коса. Нещо са му променили и скоро не мисля пак да го взимам.
Виж целия пост
# 400
Съгласна съм с горното мнение. За мен има голяма разлика между крема в шишето с помпа и този в тубичката. Моята коса ги приема като различни продукти.
Виж целия пост
# 401
Днес в календара пак е томбола…
Виж целия пост
# 402
Когато фризьорката в България ми слага Ми аманте, косата стои супер. Аз не мога да нацеля точното количество. Едната го слага на мокра коса, колежката й на суха.
Виж целия пост
# 403
Поне пуснаха нови талони в приложението.
Виж целия пост
# 404
Здравейте, може ли да се комбинират отстъпките от талони с този талон за 15% за рожденик?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия