Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 93

  • 56 101
  • 763
# 480
Много ми допада на Микса тоалетните мляко, но изчезна от дрогериите.
После минах на Билка, сега с балейското.
Аз също с мицеларните води не се спигодих.
Свикнала съм си с Тоал. мляко и спрях с експериментите.
Виж целия пост
# 481
Да, това мицеларно мляко на Микса беше много хубаво, аз също страдам за него:
Виж целия пост
# 482
Най - доброто за моята кожа е това, но много ми е солено вече, ценово:
Виж целия пост
# 483
Така и не свикнах с мицеларните води. За премахване на грим си карам с тоалетно мляко.
Киса, ни ли споделила от кои млека си доволна.


Предимно български, евтини са. Пазарът е залят с новомодни мицеларни води и тоалетните млека са кът.
Ползвам каквото намеря, всеки път различно.
Последно на Евтерпа бадемово, а в момента ползвам с алое на Роза Импекс))

Виж целия пост
# 484
Да попитам за фон дьо тен който не оставя следи по дрехите. От  Catrice HD Liquid много съм доволна, но искам да го сменя.През зимния сезон най вече ми омръзна постоянно да се притеснявам яката ми да е с петно:cold_sweat:.
Нещо в рамките на 20-30лв.
Виж целия пост
# 485
Много съм доволна от този шампоан. Купих го без никакви очаквания, а се оказа просто страхотен. Косата е чиста, мека и с лек обем.
Виж целия пост
# 486
валя, колко време си ползвала шампоана с маракуя?
дали след 4-5 измивания се държи по същия начин както в началото?
Виж целия пост
# 487
Този шампоан и аз съм го купила, но още не съм го използвала.

И аз само с тоалетно мляко си почиствам грима от очите. Използвам на Ариес козметик, българско, краставично или 7 билки. Само тях, че те не ми дразнят на очите.
Виж целия пост
# 488
Днес в ДМ пак е томбола…
Виж целия пост
# 489
Разглеждах сайта на ДМ и попаднах на това.
Някой дали го е ползвал вече, да даде отзиви. Мисля,че ще е хубаво, предвид другите два вида с лимон и ванилия.
Виж целия пост
# 490
Съвсем забравям за томболата. Вчера какво беше?
Виж целия пост
# 491
Вчера беше 1+1 талон за мицеларна вода на Нивеа.
Виж целия пост
# 492
Мацки, тоалетното мляко успява ли да свали тежък фон дьо тен? В момента използвам балм + измивен гел като втора стъпка, но става голяма мацаница в банята, а и не съм сигурна, че почистващите балсами са ОК за моята кожа. Та се чудя дали тоалетното мляко може да замести балм/олио като първа стъпка.
Виж целия пост
# 493
bubanka 3 пъти съм го използвала до сега, не знам дали в дългосрочен план ще се държи успешно. Не пречи да се пробва, все пак и цената е повече от чудесна. Не знам даже защо до сега съм избягвала шампоаните на Balea.
Виж целия пост
# 494
Мацки, тоалетното мляко успява ли да свали тежък фон дьо тен? В момента използвам балм + измивен гел като втора стъпка, но става голяма мацаница в банята, а и не съм сигурна, че почистващите балсами са ОК за моята кожа. Та се чудя дали тоалетното мляко може да замести балм/олио като първа стъпка.
Според мен не. Но от много години не съм ползвала тоалетно мляко, може сега да са по- хубави.
Първа стъпка ми е с двуфазен. За да не си търкам очите прекалено. Не е много икономичен, но свалям грима с най- малко усилия, респективно микронаранявания на кожата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия