КОЛЕДА 2024/2025

  • 114 642
  • 1 422
# 390
ммм супер!
щях и да споделя, но забравих, къде е най-готиният крем от шамфъстък, който съм опитвала - в италианския магазин в аутлета зад метро на цариградско шосе. малко е рядък да се слепят с него бисквитите, но ако се смеси с белия кувертюр по рецепта, или направо една смес от бял кувертюр, малини и шамфъстъков крем ... кеф Simple Smile
Виж целия пост
# 391
арино, този крем е рядък, защото най-вероятно е само паста от шамфъстък. Може ли да помоля за снимка, да го видя как изглежда и на състава му?
Виж целия пост
# 392
арино, този крем е рядък, защото най-вероятно е само паста от шамфъстък. Може ли да помоля за снимка, да го видя как изглежда и на състава му?
нямам вкъщи, за съжаление - като купя, ще кача. ама е супер! Simple SmileSimple Smile
Виж целия пост
# 393
Италиански маслени бисквити
Виж целия пост
# 394
Момичета, има ли някакви интересни промоции на масло? По-специално Президент ме интересува, гледах по брошурите, но май няма... или аз поне не видях
Виж целия пост
# 395
Президент го видях на 4лв. в брошура на Тмаркет,но важеше само за някакъв пловдивски филиал Simple Smile
Виж целия пост
# 396
Направих ги, те са почти еднакви с тези които имам,  моите  са:  СОЛЕНКИ 1:1:1,
малка е разликата,  бях ги забравила, наистина са много хубави. Благодаря!
https://cookwithmarcheva.blogspot.com/2020/10/111.html
СОЛЕНКИ СЪС СИРЕНЕ
https://cookwithmarcheva.blogspot.com/2024/11/blog-post_87.html
Виж целия пост
# 397
Споделям първите за този коледен сезон сладки, Дамски целувки по рецепта Mikkey


Исках да опитам нещо ново тази година исъм изключително доволна. Станаха много нежни и леки на вкус, рецептата се следва лесно. Единствено ми остана малко разтопен кувертюр и сложих отгоре, по рецепта няма.
Виж целия пост
# 398
Да препоръчате рецепта за соленки с крема сирене?
Виж целия пост
# 399
Скрит текст:
Да препоръчате рецепта за соленки с крема сирене?

   

Виж целия пост
# 400
Да препоръчате рецепта за соленки с крема сирене?
Аз правя тези и ги намирам за много сполучливи:
Продукти: крема сирене, меко масло (но не разтопено) и брашно в съотношение 1:1:1 (в грамове); 1 яйце (за потапяне на соленките) и смес от семена по избор (ползвам бял и черен сусам, тиквено и слънчогледово семе, каквото имам), към семената - малко сол.
Смесвам сиренето и маслото добре, добавям брашното и бъркам с дървена лъжица, докато стане хомогенна маса. Завивам с фолио и оставям в хладилника поне няколко часа или през нощта, задължително трябва да престои.
Правя топчета от тестото долу горе с големина на орехче, топвам в разбито яйце и овалвам в смес от семената. Пекат се на предварително загрята на 170 градуса фурна върху хартия, ако печеш с вентилатор - на 160. При първото печене си ги следи, че всяка фурна пече различно, аз ги пека около 20 минути.
Виж целия пост
# 401
Да препоръчате рецепта за соленки с крема сирене?
Те са на Йоли
СОЛЕНКИ С КРЕМ - СИРЕНЕ
https://cookwithmarcheva.blogspot.com/2021/07/blog-post_55.html
Виж целия пост
# 402
Благодаря на всички ви. Като гледам рецептите, сходни са. При толкова масло и крем сирене не стават ли мазни?  Ама какво ли питам, ще направя и ще разбера Simple Smile
Виж целия пост
# 403
Да препоръчате рецепта за соленки с крема сирене?
Те са на Йоли
СОЛЕНКИ С КРЕМ - СИРЕНЕ
https://cookwithmarcheva.blogspot.com/2021/07/blog-post_55.html
Скрит текст:
Тези при мен не се получиха. Който ги пробва, моля да каже дали са станали добре. Моите бяха някак еластични (не е точна думата, но в момента не намирам по-адекватна).
Виж целия пост
# 404
Нищо от рецептите на Йоли не ми се получава, пробвала съм няколко
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия