Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 61

  • 71 156
  • 740
# 300

Банички с ябълки

Яйчената салата с праз на Pinko

Пилешки хапки

Пиле лютика по Бени

Свински дроб с лук и чушки на фурна

Пица с каквото има в хладилника

Бананови бисквити с мюсли
Спокойна вечер и бъдете здрави!
Виж целия пост
# 301
Много гаден норовирус върви в момента, пазете се!

При нас кавърма с гъби, лук и чушки

Виж целия пост
# 302


Яйчената салата с праз на Pinko

Може ли рецептата за тази яйчена салата?
И за да не е празен поста:

Любимата ми салата Витамина +суджук и синьо сирене
Готвя почти всеки ден, ама все забравям да снимам и само си ви чета... 🫣
Виж целия пост
# 303
Торта с бишкоти и крем от печени дюли и тиква






Може ли рецепта за крема(печени дюли и тиква), звучи много апетитно?
Виж целия пост
# 304


Виж целия пост
# 305
Постен ориз със зеленчуци

Лимонов кекс


Може ли рецепта за лимоновия кекс , много вкусен изглежда Relaxed
Виж целия пост
# 306
Разбира се Simple Smile
https://www.heydaniella.com/recepti/%D0%BB%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0% … 0%B5%D0%BA%D1%81/
Виж целия пост
# 307

Снимка, която хич няма добър вид на талеатели със сметана, гъби и бекон. На вкус бяха супер
Виж целия пост
# 308
K sh, импровизирах, но добре се получи. Тиквата и дюлите са ми "на око",  защото не съм следвала рецепта, даже и синя слива има към тях. Дюлите и сливата пасирах, тиквата намачках с вилица. Към тях добавих 4-5 с.л. мед, а после 300 г крема сирене Милбона (от Лидъл) и 400 г заквасена сметана. Накрая добавих и 100 г ситно нарязан шоколад. Отгоре поръсих орехи. Аз не топих в нищо бишкотите, но силно препоръчвам да се направи. Щеше да е по-сочна тортата. На мен ми хареса вкуса, но аз съм фен на тиквата. Blush
Пеп-чо, бързо да се оправяш. Flowers Hibiscus И Тайнето, и тя! Никакви болници повече!
Да не е спам, една стара снимка на руска салата, че последните дни ме мързи да снимам, иначе си готвя. Правих и млечна, че имахме повод.
Виж целия пост
# 309
Печени ябълки с орехи,синьо сирене и мед
Виж целия пост
# 310
Marilyn3, може ли рецептата за лимоновия кекс?

Омбре торта от мен
Виж целия пост
# 311

Да не е празен поста ми- една набързо щракната супа топчета
* Ина*, заповядай- в скрито я слагам и хиляди извинения- била на Pippi, а аз съм я запомнила от Pinko . Слагам и черен пипер.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 312
Бързо възстановяване на всички!
Пилешко върху качамак + 🥗

Моркови с нар и много 🍋

Баничка, не се вижда, но е на ,,розички" ( защото Младши все ме пита как ще я оформя):

Чай от мандаринови кори:

   Хубав следобед!
Виж целия пост
# 313
Това, което съм снимала тези дни:

Картофена салата.



Салата от зеле, моркови, червено цвекло и краставици.



Мусака.

Виж целия пост
# 314

Картофи на тиган със свинска мас


Зелеви сарми с домати, печени на фурна

И салатки


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия