Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 61

  • 71 156
  • 740
# 330
Май сме за темата за странни случки. Вчера и аз приготвих:

🐔 с 🍚  Simple Smile 😉
Виж целия пост
# 331

Пържола с картофено пюре

Крамбъл с круши, ябълки и кокос
Овесени бисквитки с банан
Виж целия пост
# 332
Месо с гъби и картофено пюре


И месо без гъби с картофено пюре


Бухти
Виж целия пост
# 333

Сирене и кашкавал в кори за баница

Пържени тиквички

Свинско с лук

Хубава петъчна вечер и спокойни почивни дни!
Виж целия пост
# 334
Днес няма време за готвене



Виж целия пост
# 335
Постно ястие-кисело зеле с ориз готвих за постещия ми син днес. Не се отличава с впечатляващ вид, но е много вкусно.☺️👩‍🍳🍲
https://inthebeniskitchen.com/2024/11/15/%D0%BA%D0%B8%D1%81%D0%B … 1%80%D0%B8%D0%B7/
Виж целия пост
# 336
Печено пиле, купешко, сега ядохме, на обед и вечерта и за утре има.Cold Sweat

Виж целия пост
# 337
Нездравословна, но вкусна вечеря от мен 😊

Виж целия пост
# 338
Пиле с ориз
Виж целия пост
# 339
Ще взема и аз да направя пиле с ориз. Simple Smile

Кьопоолу и домашна багета на заден фон


и едни още топли канелени кифлички със сладко от дюли за утрешната закуска. Heart Eyes Дано да устоя да не ги метна още сега. Joy
Виж целия пост
# 340
Пилешки шишчета и кюфтета снощи у децата (аз правя, сина пече)

И маслен кекс с какао
Виж целия пост
# 341
Тази сутрин закусихме с пенкейкс по рецепта на Бени. Майсторът им беше сина ми. Омръзна му милия да стои у нас - над две седмици с гипс, после със стомашен вирус. И взе да помага повече Simple Smile
Виж целия пост
# 342
Пускам рецептата за пиле с ориз в тенджера за момичето, което ме попита по-назад в темата.
В малко олио запържвам пилешките бутчета, които са посолени леко, до приятен загар от двете страни. Вадя ги, слагам да се задушат глава лук, няколко скилидки чесън, червена и зелена чушка, моркови, всичко накълцно на ситно. Като зеленчуците са почти готови връщам пилето, добавям един настърган домат и наливам пет чаши вряща вода или бульон.  Оставям да ври 10-15 минути. В бълбукащото ядене изсипвам чаша ориз и готвя до готовност. Ако видя че се сгъстяване много, доливам вода. Това е по-скоро яхния, затова трябва да има повече вода.
Виж целия пост
# 343
Казанчето ври.. 😁В случая гювеча !
Свинско с картофи и зеленчуци




Виж целия пост
# 344
Телешко с грах по рецепта на Бени. Бени, всичко изпробвано от сайта ти е супер вкусно, благодаря Heart


И мързелива палачинка за закуска:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия