Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 61

  • 71 158
  • 740
# 255
Салата с авокадо, домати, краставици и сирене нарязана с уреда за кубчета и пръчици.



Ризото с манатарки по Мики, с леки изменения. Много вкусно беше, прекрасен балансиран и плътен вкус.



И закъде с всичко това, ако липсва чаша хубаво бяло вино! Наздраве и приятна неделната вечер. Simple Smile
Виж целия пост
# 256
Може ли линк към рецептата за ризото с гъби, благодаря!
Виж целия пост
# 257




Богато, като за неделя вечер. Тиквеник, агнешко с картофи в гювеча, Снежанка и камбички по рецепта на Пейч. Спокойна и вкусна вечер на всички тук 🙂
Виж целия пост
# 258
Може ли линк към рецептата за ризото с гъби, благодаря!

https://www.mycookingcreations.com/2019/10/risotto-ai-funghi-porcini.html
Виж целия пост
# 259
Лесна за направа и много вкусна редена салата приготвих за близки хора днес. Чудесна е и за празник и за делник, като украсата може да я направи тематична за дадения повод. ☺️🥕🧀🥚🥔
https://inthebeniskitchen.com/2024/11/10/%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B … 0%B2%D0%B8%D0%B4/
Виж целия пост
# 260
Невидимият ябълков кекс на Мики (чудесен е):

Ципура, салата зеле и картофена салата с праз по Бени:

Закуска за утре в бурканчета - кисело мляко, овесени ядки, домашно сладко и канела:
Виж целия пост
# 261
Лолита, много си бърза. Grinning Чудно изглежда, радвам се, че ти хареса рецептата. Hug

Рибена чорба


Неделни принцеси


Румънски сарми, малко скрити под запеченото зеле отгоре. Grinning


Сирена с домашно сладко от дюли с чаша домашно Божоле, зад кадър (от избата на свеки). Heart Eyes
Виж целия пост
# 262
Солен кекс с лимец
Виж целия пост
# 263
Много вкусотии, много нещо, момичета! Как ми се прияде паламуда на Mikkey и сомчето на *sve*, и сармички, и кексове и много друго! Мммм!
Супа сбирщайн, малко карфиол, малко картофи, чушки, остатъка от зеленчуци от азиатски микс, кокосово мляко и скариди.

Паеля.

Сьомгова пъстърва с китайски микс.

Пак запеканка с карфиол, сирене и яйца по Бени.



Пълнени камби с кайма, гъби и зеленчуци, сервирани с кисело мляко.

Зелева супа с малко грах и моркови,  която мм отказа да яде.Blush

Картофена салата

и порция със сьомга.
Виж целия пост
# 264
Супа пилешка и малко туршийка.





Скрит текст:




 
И  пуста лакомия, даже да  умра от болки.

Виж целия пост
# 265


Баница на тиган, от ММ.
Виж целия пост
# 266
Риба и салата.



Пилешко филе с гъби, в чинийки за торта, че бяхме много на масата Grinning Имаше и цяло печено пиле, не снимано.

Картофи соте.

Пържени, печени червени чушки. Все още се намират тук там из пазара, а цената - като през септември.

Млечна салата с цедено мляко, сирене, печена чушка, запечени орехи.

Нещо видяно от пинтерест. Трябваше да се завърти като венец, но тестото ми беше малко.
- бутер тесто, кашкавал, салам, кисели краставички.
ОмлетЧЕ, остана яйце от намазването на венеца /при мен подкова Smile/

И последната царевица.
Виж целия пост
# 267
Свински врат със зеленчуци на скара
Виж целия пост
# 268
Ушаци варих днес (2 бр). В бульона сложих лук, картофче,  морковче и стана страхотна гореща, питателна супа.



Ушаците на фурна с масло и чесън- за вечеря (ама не стигнаха до снимка)
И внученце ни спретна пица с моцарела, топено сирене, гъби, сушени домати- страхотна.



Скрит текст:
У "наше село" е така от 16:00 ч та до сега



А у дома...





Не обичам зимата...
Виж целия пост
# 269
AnyHr кое село е това, че май наближава?
За да не е спам, кекс с 2 яйца
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия