RYANAIR - 27

  • 40 138
  • 743
# 630
Привет на всички. При закъснение повече от 5 часа, мога ли да търся обезщетение? Летях, не се отказах, но висях с бебе на летището и това ми причини доста неудобства.
Виж целия пост
# 631
Може. Но зависи каква е причината за закъснението.
Виж целия пост
# 632
Да, трябва да е по вина на авиокомпанията закъснението, иначе не.
Виж целия пост
# 633
Обезщетенията са за закъснение над 3 часа при КАЦАНЕ, в зависимост от разстоянието на полета.
При излитане се дължат храна и напитки, или сума за тях.  Ако се е наложило да пренощувате в хотел ...
Прочетете какви са ви правата:
https://www.ecc.bg/bg/yourrights/zakasnenie-na-polet

Виж целия пост
# 634
Момичета, помагайте моля. Преди 2 дни купих билети от Малага за София и днес влизам да вида в профила ми резервацията и ми дава друг час на отлитане, който не ми е много удобен. Не са ми изпратени никакви нотификации нито на мейл нито на профила, просто виждам, че часа е променен. Мога ли да си поискам парите?
Същото ми се случи с полет до Милано. Чаках 300 човека на опашката да говоря с агент, който беше много любезен и в крайна сметка избрах друг ден. Промени ми полетите.
Виж целия пост
# 635
И аз продължавам да нямам известие за промяна през юни. Явно няма и да получа..
Виж целия пост
# 636
Не бързат с уведомяването, защото са възможни още промени. На мен миналата година ми изпратиха мейл около месец, след като бях видяла промените сама.
Виж целия пост
# 637
Ако не ви уведомят до 14 дена преди полета е възможно да искате компенсация.
Ако искате да правите промени, би трябвало да можете като си влезете в резервацията и без да сте получили съобщение. Понякога е бъгаво и не може, трябва с агент.
Също е възможно имейла да е отишъл в спам например...
Виж целия пост
# 638
Това с 14те дни не го знаех, благодаря! Ще се поразровя.
 В спам нямам нищо, нито като нотификация. Хванах с ден- два разлика от деня на промяна, че отварях за нова резервация, а вече активна нали излиза на първа страница и тогава рових мейли, но нищо. Явно не съм единствената или още е рано и очакват още промени.
Виж целия пост
# 639
eli70o0, кога е полетът ви?
Виж целия пост
# 640
За полет в 7:30 сутринта от София, без чекиран багаж в колко бихте отишли на летището?
Виж целия пост
# 641
В 5.30ч.
Виж целия пост
# 642
Без чекиран багаж няма смисъл да се ходи в 5:30. Аз бих отишла към 6:30.
Виж целия пост
# 643
Всичко става, аз не бих си оставила да имам само един час преди полет, но това съм аз. 😃
Виж целия пост
# 644
Към 6:00ч, минаването през секюрити не отнема кой знае колко време на летище София.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия