🌴 Островът на 100-те гривни - премиера - тема 7 (27.10 - 03.11)

  • 49 742
  • 1 570
# 945
Сладур е Гогов дано стои дълго
Виж целия пост
# 946
Лорчето отново не иска да играе.
А, не може.
Или и двете заедно.

Поредно много добро мислене и пресмятане от Гошо.
Ако не е той, тренера е взел - дал.
А на Берекет ефенди не му стиска да напусне Глория, затвърждава ми мнението, че Биба не е случила на мъж, отново, и че вчерашното му поведение беше една поза, само и единствено.

Едитвам се след промото за това какво предстои - може и да съм сбъркала за Берекет.
Виж целия пост
# 947
Усещате ли как Берке тъче на няколко стана? Абсолютен палячо! Не става!
 А Гогов е топ!
Виж целия пост
# 948
Кирил - Имахме инструктаж…
Марина – аз като го видях това съм ревала няколко часа.

Тази прави ли нещо друго?
Виж целия пост
# 949
Ревла. Сигурно ще реве щото ще загуби играта.
Виж целия пост
# 950
Ама Марина защо пуши, та тя забрави ли, че е майка?!?!?! Нищо, после ще си пореве.
Виж целия пост
# 951
Един истински мъж никога няма да седне да мисли, дали иска да е с жената която обича. Той ще знае предварително отговора. Особено пък ако е влюбен.
Билянчето пък е доста неопитна – дори не му намекна, че ще трябва да си донесе храна. Ако научи че там нямат храна Беркето може да размисли. И за пореден път да му лъсне лицето. От друга страна съм убедене, че ако впоследствие постави въпроса в Лагер 2 няма да му дадат храна. Там отсъствието на Шериф веднага се забелязва.
Виж целия пост
# 952
Аууу, Берке ще ме опровергае и ще ме изненада, като отиде в лагер 1? Да видим дали ще посмее да вземе и храна със себе си.
Марина е в някакъв постоянен хормонален дисбаланс.
Предлагам въпрос за анкета - Кой има най-добро чувство за хумор?

teta75
уруспии
Виж целия пост
# 953
Аз чакам реакцията на Мая, ако наистина се види на таблото.
Представих си я в поза делва пред тренера, с резонния въпрос : “ти сериозно ли“???
Виж целия пост
# 954
Направо ми писна да и' гледам грозния силикон всяка вечер...
Виж целия пост
# 955
Предлагам въпрос за анкета - Кой има най-добро чувство за хумор?
Е, тук май Гогов няма кой да го бие

Дали ще му дадат на Беркетчето храна на изпроводях или ще трябва да дойде да се помоли (по Жорко)

Някой видя ли каква е логическата игра накрая? Стискам палци на Нина, от 6-те искам тя да бие
Виж целия пост
# 956
А защо Биляна не си вземе нейната дажба от лагер 1?
Виж целия пост
# 957
добър въпрос. можеше поне да опита и да видим как ще реагират.
Виж целия пост
# 958
Няма да му дадат! Там са само "одухотворени" хора.
Виж целия пост
# 959
Защото няма кой да ѝ я даде - как си ги представяш Киро, Лора и Марина, с такова удоволствие ще я отрежат, че 15 минути ще им гледаме после синхрноите и самодоволните разговори
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия