🌴 Островът на 100-те гривни - премиера - тема 7 (27.10 - 03.11)

  • 49 750
  • 1 570
# 960
Ако Биляна поиска каквото и да е веднага ще ѝ скочат. Ще кажат че е използвачка и пр. Никой няма да се замисли че и тя има право на част от тази храна.
Виж целия пост
# 961
Дали няма Бистра да пусне първата игра на Мая, а тя да бие във втората.
Виж целия пост
# 962
айде сега - Бистра първа, Мая втора и Марина трета.
В група две - важното е Лора е да е трета.
Виж целия пост
# 963
Как познах! Joy
“Златната“ отново не е доволна, не ѝ се играе точно сега, имала козметични процедури.....
Викам за Бистра и Нина!
Единствения проблем е, че Бистра може да постъпи съвсем приятелски, и да “пусне“ на Мая.
Това не предвиди Гошо.
Виж целия пост
# 964
Трябваше Мая да е в другата група. Сега, ако имат възможност двете с Бистра ще играят срещу Марина.
Виж целия пост
# 965
Ще се опитам да гледам сеира без предварителни нагласи. За мен двете групи са наистина А и Б група.
Врътки всякакви са възможни - видяхме (с Глорията), че всичко е възможно.
Виж целия пост
# 966
Битка между Марина и Ванеса (може би) беше  показана на една от снимките сложени за корица на предаването в интерактивната тв на А1. Показва се как двете стоят изправени във водата на игра с изометрия.
Виж целия пост
# 967
Айде Бистра. "Изяж" я Марина.
Виж целия пост
# 968
Мая що не вземе да се скрие. Била рязала бананчетата на резени, правили всичко за мъжете да им е хубаво, луксозно.... 😃
Чесно имам алергия към мазният и провлачен глас.
Виж целия пост
# 969
Кирил и мъжка дума и чест? това е оксиморон.
Виж целия пост
# 970

Мале, мъжката дума на Кирил струва нещо!
Имаме новина, имаме новина.
Виж целия пост
# 971
Кирил: “Жорката иска да играе с мен, ама аз, такова....“ JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 972
Бистра щяла да играе с Мая.Аман.
Виж целия пост
# 973
Ще повърна. Марина (пак) реве.
И защо въобще им дават писма?
Виж целия пост
# 974
Малкия Пъзел има договорка с някоя от неговите бетинг-къщи да му опрощават дълг направо срещу гривни от играта. И иска да играе на всяка цена - вероятно и вдъхновение от гривните на Ам Гъл (що пък да не са негови?)
Понякога безмозъчните са ми само смешни.

ПП. Еее, и аз имам писмо. От Топлофикация. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия