🌴 Островът на 100-те гривни - премиера - тема 7 (27.10 - 03.11)

  • 49 730
  • 1 570
# 900
Да, логично е да играе Алекс след жокерите от продукцията, но защо Тренера ще помага по този начин на противници. Идеята е техния лагер да става по-силен, а не обратното.
Виж целия пост
# 901
Че тя Марина перманентно си плаче. Не е ли казала, колко много ѝ липсват децата?

Дяволо ти досега логическа мисъл у Тренера видял ли си?
Виж целия пост
# 902
Да, логично е да играе Алекс след жокерите от продукцията, но защо Тренера ще помага по този начин на противници. Идеята е техния лагер да става по-силен, а не обратното.
Тренера не е много по логичните избори.
А и мисля, че Алекс е подценяван от другите отбори.
Виж целия пост
# 903
Не е изключено Тренера да падне, ако се сложи в игра и Марина затова пак да плаче. Или същото, ама с Лора?
Виж целия пост
# 904
Игрите се хвалят с тия рейтинги, колко са достоверни цифрите?
Виж целия пост
# 905
Странно ми е тату майстор да няма нито една татуировка.
Виж целия пост
# 906
Странно ми е тату майстор да няма нито една татуировка.

Кой няма татуировки?
Виж целия пост
# 907
Игрите се хвалят с тия рейтинги, колко са достоверни цифрите?
Скрит текст:
Като цяло това са официалните данни за рейтингите и са много близо до достоверните, колкото и това да не се харесва на феновете на Гривните
Виж целия пост
# 908
Странно ми е тату майстор да няма нито една татуировка.

Кой няма татуировки?

Георги.
Виж целия пост
# 909
Blush Аз в тази тема не съм попадала на мнение на “фенове на Гривните“, в което да се говори за рейтинги, да ги оспорва и т.н.
Обаче, за тази сметка фенове на ИВ редовно наминават да ни осведомят колко този формат /който не става, но все пак го гледат/ е класи ПОД другия. Blush
Иначе в спамочата редовно си ги дъвчем рейтингите, и ако някой /вкл. и аз/ смята, че не са реални то не е защото ИВ са пред Гривните, а защото както много пъти съм писала хора, които гледат и двата формата гледат първо ИВ, а после този на запис или с превъртане.
Виж целия пост
# 910
а защото както много пъти съм писала хора, които гледат и двата формата гледат първо ИВ, а после този на запис или с превъртане.
Тук трябва да внеса едно важно уточнение (защото аз съм виждал данни за тези гледания): общият брой устройства (т.е абонати на интерактивна тв) които позволяват отложено гледане (и съответно превъртане на рекламите) не е чак толкова голям и не променят изобщо общите статистика, а дори и там съотношението на гледанията между двете предавания е много близко до обявените рейтингови проценти
Виж целия пост
# 911
Доста хора,с които говоря са се отказали да гледат Гривните. Скучно им било,не разбирали правилата,не можели да запомнят персонажите...Един човек направо ми каза :" Абе,само дрънкат за някакви стратегии -тъпо! " Не знам...Може след сеира тези дни да дръпнат малко.Надявам се поне. Ние тук сме фенове на такъв тип предавания,но много хора търсят по- лесно "смилаем" тв.продукт.Харесва им евтиното зрелище.
 Предполагам ББ избухва.
Виж целия пост
# 912
Странно ми е тату майстор да няма нито една татуировка.

Кой няма татуировки?

Георги.

Даже не съм забелязала. На мен ми се набиват на очи всеки път ужасните татуировки на Дзами по целия крак. Направил се е на змия с точки.
Влади има твърде много татуировки.

Въобще в този формат участниците са избирани по имането на татуси.

Приемам 1-2 малки, големи шарении и цели картинки са ми абсурдни.
Виж целия пост
# 913
Скрит текст:
Странно ми е тату майстор да няма нито една татуировка.

Кой няма татуировки?

Георги.

Даже не съм забелязала. На мен ми се набиват на очи всеки път ужасните татуировки на Дзами по целия крак. Направил се е на змия с точки.
Влади има твърде много татуировки.

Въобще в този формат участниците са избирани по имането на татуси.
... и на силикон.
Виж целия пост
# 914
А пък аз гледах жените дали имат силиконови гърди и усти. И много ме кефи, че повечето нямат. Една две имат, но другите са си естествени. Нямаше да понеса да гледам пак клонинги.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия