🌴 Островът на 100-те гривни - премиера - тема 7 (27.10 - 03.11)

  • 49 730
  • 1 570
# 1 020
Мая си го беше наредила почти пъзела, Бистра за 1-2 топчета само й помогна. Марина си падаше и без това.

Точно така. Почти не се наложи Бистра да се намеси.
Виж целия пост
# 1 021
Чудесна първа игра. 2ти да видят, че не са толкова умни.
На мен бистра и мая не ми пречат, мисля, че доста се притъпиха в остротата.
Виж целия пост
# 1 022
Зазяпах се в сторитата на Биляна - май са си заедно с Берке. Мех.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 023
Айде Ванеса.

Айде Нина
Хахахахахаха. Жоро Стратега прецака собствения си лагер.
Виж целия пост
# 1 024
Айде Ванеса.

Айде Нина
Хахахахахаха. Жоро Стратега прецака собствения си лагер.
👍👍👍👍👍😂😂😂😂😂
Виж целия пост
# 1 025
Нина ей ся да ги убие. Ванеската изглежда изгубенс
Виж целия пост
# 1 026
хаха, Марина срещу Лора
на Емил и Георги стратегиите
Виж целия пост
# 1 027
Така. Добрата новина е, че двете кокошки отиват на елиминации. Лошата е, че едната все пак ще продължи в играта.
Виж целия пост
# 1 028
Ураа! Trollface
Виж целия пост
# 1 029
Жълтият цвят на тази игра се оказа най-некъсметлийски 😅
Виж целия пост
# 1 030
Така. Добрата новина е, че двете кокошки отиват на елиминации. Лошата е, че едната все пак ще продължи в играта.
А ако някой спаси другата и двете остават Joy
Виж целия пост
# 1 031
Ауууу умирам от кеф.
Виж целия пост
# 1 032
Тъкмо това щях да пиша, не го измислиха този път, според мен точно това ще се случи.
Две от лагер 3 ще играят срещу Марина, и две от лагер 1 срещу Лора.
Накрая ще се срещнат Марина и Лора.
Затова супер мама фучеше в промото.
Което означава, че мис силикон ще остане, за мое /и не само/ съжаление.
Bowtie
Прекалено предвидимо беше.
2+ на стратега Гошо, и на тренер Емил.
Който /вероятно/ от разкаяние ще спаси едната от двете /която е за изгонване/.
Много, много предвидимо.
Виж целия пост
# 1 033
Ууу, ако им включат по един кабел в д-то, ще захранят Филипините с ток! Такъв бяс ги тресе, че искри хвърчат.
Виж целия пост
# 1 034
Ам Гъл се изгуби в гърнето с жълтиците. А Тренера - той и затова си мълчи по общите планове, човекът въобще не е вдянал какво става там. Ако играе самият той - бори се. Но нищо друго не му е адекватно.
Ами, хубаво стана. Кой когото и да спасява - някой от техния лагер ще хваща самолета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия