Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2024/2025г.

  • 47 466
  • 712
# 435
И ние вече си имаме елха. Обичаме я весела и цветна.

Както и една малка декорация за масата, която много ме радва. И ухае божествено.
Виж целия пост
# 436
Една интересна идея за сръчковци - елха-селце https://www.instagram.com/share/reel/BBfJq1YanR
Виж целия пост
# 437
Практични декорации за банята:
Виж целия пост
# 438
Тези коледни красоти за баня така и не разбрах откъде ги вземате.
Може ли упътване?
Виж целия пост
# 439
Тези коледни красоти за баня така и не разбрах откъде ги вземате.
Може ли упътване?

В SoPharmacy ги има, коледен каталог. Ей това е сапунът снежинка: https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000030028730
Виж целия пост
# 440
Благодаря! Сигурно е било писано, но съм пропуснала - аз зяпам красотите, пък източниците често ми убягват Simple Smile
Виж целия пост
# 441
Аптеки Софарма, аз писах, че по случайност ги открих. Купих си едни носни кърпички, че ги бях забравила моите и "Искате ли каталог". Много неща си купих, практични и красиви, слага и снимки тук, а и още намерих.
Виж целия пост
# 442
За банята си купих преди две години тоя Снежко - дозатор за течен сапун.

Виж целия пост
# 443
Айде като сме подхванали тема баня(да се посмеете на тоалетна хартия Simple Smile):






Виж целия пост
# 444
Пък аз още поддържам букет цветя в банята...
Обикновено декорирам зимно като наближи астрономическата зима.
Виж целия пост
# 445
Спокойно, аз имам картини, цветя и колекцията от пясъци/ камъни от различни места по света…. Това в баните и тоалетните.
И обикновено една от белите на Чипи ( нашият Elf on the shelf) е да изрисува огледалата и параваните
При нас украсяването за Коледа започва от утре, с идването на Чипи.
Виж целия пост
# 446
Снощи късно украсих елхата и направих някои декорации в хола. Продължавам да се  заглеждам в заснежените, но реших да не чакам повече. Кухня, спалня не съм започвала.








И една бяла къщичка от поне петнайсет години. Още не съм си харесала нови.




Виж целия пост
# 447
Еха, темата ни се напълни с красота. 🎄🥰

Аз влизам, за да покажа вече окончателните украси.
Ако си спомняте единият от шкафовете от преди няколко страници, малко след като го наредих и безвъзвратно се влюбих в едни фигури зайци. Още като ги видях и ми изникна асоциация с Алиса в страната на чудесата. Та се наложи да пренаредя малко



Ето и шкафа в трапезарията, на който по принцип слагаме градчето


И малко спонтанни кътчета, които не бях планирала


Има и още малко тук-там, но мога да кажа, че приключих за тази година. Сега ще се наслаждавам на обстановката.
Виж целия пост
# 448
Ами те зайците, точно от Алиса са! Едно към едно!
Много хубаво се е получило!
Виж целия пост
# 449
Нали 🥰
Благодаря ❤
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия