Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2024/2025г.

  • 47 466
  • 712
# 465
Леле, само красоти! Green HeartChristmas Tree
Аз бих искала да Ви попитам откъде мога да намеря широки панделки със снежинки? По скоро онлайн да ме насочите за да поръчам.
Идеята ми е да украся коледната елха вкъщи по този начин с тях.
Виж целия пост
# 466
𝒫𝑒𝑜𝓃𝓎, подобни съм виждала в алиекспрес.
Виж целия пост
# 467
Едни разкошни сладурковци видях днес из фейса!
На мъничките дечица ще са интересни!
Моите момчета вече са големи за тях.
Но си имам един елен,който наднича през прозореца, който все още си го слагам.




Виж целия пост
# 468
𝒫𝑒𝑜𝓃𝓎, в Джъмбо имаше, но не съм се интересувала имат ли онлайн магазин.

Разгледай тук. А тук един светещ вариант.

Нашата елха е готова. Изборът на цветове и аранжировката е изцяло дело на две малки слънчица. Моят принос е единствено върхът, че им беше трудно да го сложат.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 469
Страхотно са се справили Heart
Виж целия пост
# 470
2в1 , много хубава елха, браво на децата!
Виж целия пост
# 471
2в1, много е красива елхата 🎄
Имат вкус децата ☃
Моят син така и не прояви интерес към украсяването докато беше малък. Сега пък съвсем 🤣

В Джъмбо наистина има много панделки със снежинки. Ако имате възможност да го посетите, все ще намерите нещо подходящо.
Виж целия пост
# 472
2в1, браво на децата, много е красива елхата!

Снощи малката ми дъщеря украси малката елха в нейната стая.
Виж целия пост
# 473
Тази година мислех да не пускам елхата, но й намерих  нов обитател. Вървях по дирите му във Варна, Пловдив и накрая в София успях да го хвана!


Обичам нови, незапалени свещи.

Виж целия пост
# 474
Моите  декорации тази година са тип "направи си сам": коледна ръкавичка вместо венец за вратата и една декоративна дървена елхичка, ръчно изработена вкъщи.
Някой аранжирал ли е ръкавици, ще ми е интересно да ги видя?
Виж целия пост
# 475
Попреписах малко от тук и направих моята декорация. ☺️
Обикновено къщичките ги аранжирам на поднос, тези година смених концепцията.



Скрит текст:










И елхата
Виж целия пост
# 476
Привет  и от мен!
Коледния ми венец тази година


Виж целия пост
# 477
Венец, който подарих на колегите в офиса

Виж целия пост
# 478
Най- накрая завършихме селото🙂



Виж целия пост
# 479
Боже, какво село, това си е цял мегаполис! Много е хубаво!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия