Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2024/2025г.

  • 47 476
  • 712
# 510
Както винаги невероятни стъкленици Уна
Виж целия пост
# 511
Уна, уникална си в декорации те!
Виж целия пост
# 512
Последните страници са вълшебни. Благодаря на всички в темата, че споделяте красотите си. Всички показвате, своята креативност и ни пренасяте в домашния си уют, което създава положителни емоции. Споделеното настроение е нещо, което прави Коледа толкова специална.
Виж целия пост
# 513
Уна, приказни са! Heart Eyes
От къде са?
Виж целия пост
# 514
Много красота има в това прозорче и стъкленици, респект момиче.
Виж целия пост
# 515
Поздравления, Уна ! Разкошни са! И аз съм фен  на прозорчето!

От скромна и обикновенна елха. Няма желание още да слагам стикери по прозорците и друга украса. Само лампички.







Виж целия пост
# 516
Радвам се, че ви харесват, момичета. Благодаря за милите думи. Simple Smile
Nez_9, самите стъкленици са от различни места, както и фигурите.
Виж целия пост
# 517
Всяка година много радват тези стъкленици,Уна ❤️
Един малък коледен кът в холът ни

Виж целия пост
# 518

Коледната ми спалня с нови възглавнички бастунчета 🙂
Виж целия пост
# 519
Мечтая си за такава подредена коледна украса... 😞🤗
Виж целия пост
# 520
Имаме едни лампички, които са със слънчева батерия. Уж им нямаше нищо, но като ги сложихме на елхата и за секунди угасват. При натискане на бутончето светват по-силно, но после постепенно угасват за нула време. Уж се зареждат през деня. Дали може нещо да се направи или са за боклука?
Виж целия пост
# 521
❇Sisi_91❇, през деня на слънце ли е елхата? Може би не се зареждат достатъчно
Виж целия пост
# 522
Имаме едни лампички, които са със слънчева батерия. Уж им нямаше нищо, но като ги сложихме на елхата и за секунди угасват. При натискане на бутончето светват по-силно, но после постепенно угасват за нула време. Уж се зареждат през деня. Дали може нещо да се направи или са за боклука?
Вероятно не се зареждат достатъчно
Виж целия пост
# 523
Елхата е до вратата към терасата. Открехнах днес пердето, даже напичаше по едно време. Ще видим довечера как ще е.
Виж целия пост
# 524
Това изобщо не е гаранция, че батерията се зарежда достатъчно. Имам соларни лампи на балкона и в облачно време или светят много слабо или изобщо не светят. Пишеше, че им трябва минимум 7 слънчеви часа. Та всяка батерия е различна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия