Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2024/2025г.

  • 47 462
  • 712
# 405
Ще потърся и в нашия Пепко!
Благодаря ти!
Виж целия пост
# 406
Елислава , аха , ясно - не съм заглеждла такива , но по Коледа като че във всеки магазин , даже кварталния , винаги има коледни чаши - може от неочаквано място да се намерят други малки чаши за кафе !

iana28 , - и предишните и новите покупки са успешно   съчетание в един стил , ще се получи прекрасна цялостна декорация !

Кейтинка ,La_Valletta приказни са ви селцата , пък и добре снимани -с тези светлинки изглеждат като коледна картичка  !  Не купих подносите , които ми пасваха (за сега) и използвах тези , които си имам .Обаче  са много големи и като напълних единия - пак стана огромна гора , при все че е доста стилизирана  . Вие си имате подходящо прастранство за голяма композиция , при мен не е така и не ми харесва .Само по себе си кътчето изглежда добре, макар и незавършено , и ще го снимам преди да го преработя . Има някакъв носталгичен ретро повей .

Geia , и двата венеца са впечатляващи  ! И минали години си правила , нали ?

karzz ,  Di Soleil , *sve* и всички останали , много красиви украси споделяте !
Виж целия пост
# 407
oska, благодаря! Да, всяка година правя
Виж целия пост
# 408
А сега се готвим за гости довечера:


Обичам това време от годината! ❤️




Виж целия пост
# 409
Много са красиви чиниите! Аз бих избрала обаче едноцветна покривка, за да изпъкнат Relaxed
Виж целия пост
# 410
Много са красиви чиниите! Аз бих избрала обаче едноцветна покривка, за да изпъкнат Relaxed
И едноцветна ще има...коледна, червена...тя декември🙂
Виж целия пост
# 411
А при нас всяко Пепко зарежда различно. Има еднакви артикули в повечето магазини, но всеки магазин си има допълнителни неща, дето не се намират по другите. Да не говорим, че някои са толкова добре подредени, с удоволствие да пазаруваш от тях. Други са доста хаотични. Затова вчера се отказах от едното Пепко и днес след работа ходих до друг магазин. Почти съм готова да украсявам.
Виж целия пост
# 412
Оска,ей такива мънички чашки за кафе(има-няма 80 мл до ръба)

Моите са 4 с различни картинки и са първите на коледна тематика, които купих преди много години.
Вчера бях в Мосю Бриколаж , видях тези чашки и се сетих за теб . Изглеждат малки , поне двойно по-малки от обичайните коледни , но все-пак пише -170мл. а не 80 мл. . Не знам дали ти вършат работа , изглежда има опция -купи онлайн ,но   аз никога не съм я пробвала .

https://mr-bricolage.bg/koledna-chasha-portselan-ml/p/1035163

Сега в сайта видях и това - не става за много населени коледни селца , но за по-семпли - да , пък и за друг вид креативна украса е подходящо . Има два размера - този е по-малък и цената не е лоша .

https://mr-bricolage.bg/koledna-drvena-etazherka-elha-sm/p/1028050
Виж целия пост
# 413

Стаята на дъщеря ми е готова 🙂😍
Виж целия пост
# 414
Мама ми изпрати снимки от дома и бързам да ги споделя с вас Simple Smile
Скрит текст:
Оградката и къщичките светят, не е включила всички светлинки тук.


Около елховия гирлянд също има светлинки, видях ги на видео и е много красиво



И едно кътче под стъклото на маса за кафе
Виж целия пост
# 415
Ето малко и от мен. Още не съм снимала украсата Flushed
Виж целия пост
# 416
Искрица, това милото същество вдясно на снимката май вече си чака коледните подаръци под елхата Simple Smile
Виж целия пост
# 417
Концепцията и със селото претърпя обрат и вече е наредено на бюрото в стаята на сина ни Joy
За елхата ще го чакаме,да се прибере, защото си е традиция вече, да в украсяват с малката. Надявам се другата седмица да си дойде.
Украсих и "моето" кътче - балкона, където си пия кафето и за повече днес сили не ми останаха Joy


И един Рудолф на вратата Joy
Виж целия пост
# 418
И ние сме напълно готови:






Виж целия пост
# 419
Тези чорапчета на столовете отсега ли ги пълниш? Много зор ще видиш до Коледа Simple Smile
Прекрасна елха!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия