Диви и красиви (между два сезона)

  • 73 838
  • 980
# 600
Нямам спомен Арина да е представена като доктор или козметичка. Като цяло беше скучна.
Каква е драмата с Ивка?
Виж целия пост
# 601
В Ергена Евгени изигра образ, роля, при това - не се справи особено добре. В живия живот се видя, че нито е успешен пианист, нито е особено умен. Залитна да прави халтура, обиколи няколко подкаста, в които говореше някакви глупости и беше мъка да го слуша човек, а с последния си “проект” се изложи безобразно. С нищо не е по-добър от Ивка,  че да е паднал ниско.
Виж целия пост
# 602
Доколкото си спомням, Арина се представяше за дермаголог.
Виж целия пост
# 603
За Ивка:

https://youtu.be/sxoIBBNdiD0?si=Jbe_F3ZC-Ylpn05z

https://youtu.be/af-93bPajUk?si=VjSntZUFMqTB48pX


Нямам спомен Арина да е представена като доктор или козметичка. Като цяло беше скучна.
Каква е драмата с Ивка?
Виж целия пост
# 604
Благодаря. После ще ги погледна Simple Smile
Виж целия пост
# 605
Доколкото си спомням, Арина се представяше за дермаголог.
Аз помня, че нещо свързано с козметика работеше, представи се така на Симеон на първата вечер. Представях си я точно козметик, не и фалшив доктор.
Виж целия пост
# 606
Погледнах отново епизода - втори епизод, в 4:56 минута Симеон я пита с какво се занимава и тя отговаря: "Аз съм дерматолог , аз се занимавам с инжекции по лицето".
Ако няма медицинско образование, допускам, че може да не знае значението на думата "дерматолог", да се е загубила в превода.
Въпреки че щом работи в тази сфера, би трябвало да е наясно каква е точно - лекар ли е или е козметик.
Виж целия пост
# 607
Мишето е заключил клипа в тубата с нейно участие, едва ли го е изтрил. Шубето е голям страх. Сега не иска да го асоциират с нея и да го подпитват.  Като отшуми цялата работа след месеци, сигурно ще направи пак клипа публичен. Тези изпълнения вече сме ги гледали при други.
Виж целия пост
# 608
В сутрешния блок на Нова казаха "участвала е в риалити, където е рекламирана като лекар". Явно това отношение ги е наплашило, все пак и нов сезон иде.
Виж целия пост
# 609
В сутрешния блок на Нова казаха "участвала е в риалити, където е рекламирана като лекар". Явно това отношение ги е наплашило, все пак и нов сезон иде.
Не е била "рекламирана, като лекар". Гледала съм предаването и въобще сега съм изненандана, че Арина се е представяла някъде, като лекар.
Защо в Нова телевезия леят тъкива лъжи?
Виж целия пост
# 610
Щото журналистите чули-недочули, чели-недочели и си пишат новините. На страницата си във ИГ се е писала доктор, но сега е махнато. Казва, че била завършила в Санкт Петербург. И хората явно си й вярват и се бодат при нея. Явно е завършила някакъв курс, който е далеч от медицинско образование. Най-малкото, ако смяташ да го практикуваш, ще искаш да ти бъде признато образованието, в страната, в която си. Обаче като нямаш такова, няма какво да признаят.
Виж целия пост
# 611
За пореден път си доказвам, че имам добра преценка дори през екрана, то още вида й беше много странен на тази Арина, устните супер странни, поведението фалшиво, а тя влязла, за да боде после с китайски боклуци.
Евгени и той противен, но не съм вярвала, че някой ще надмине Ивка по низко поведение, е той успя, независимо пр или естествен ход на събитията. Пуснах си 2 подкаста с нея, които са актуални, не ми понася тва момиче. Цялата е един шаблон, една интонация на многознаеща, а същевременно прозира такава липса на задълбоченост, че те перва зад врата.
Ма какво да правиш, новото нормално, самочувствие до бога!
Виж целия пост
# 612
Подкастът изглежда все още е наличен във Vbox7.
Виж целия пост
# 613
Подкастът изглежда все още е наличен във Vbox7.
Подкастът на Мишо с Арина?
Може ли линк?
Виж целия пост
# 614
Подкастът изглежда все още е наличен във Vbox7.
Подкастът на Мишо с Арина?
Може ли линк?

Май не е. На CoolNews е. https://www.vbox7.com/play:c471dc99b6#
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия