Диви и красиви (между два сезона)

  • 73 838
  • 980
# 615
Подкастът изглежда все още е наличен във Vbox7.
Подкастът на Мишо с Арина?
Може ли линк?

Май не е. На CoolNews е. https://www.vbox7.com/play:c471dc99b6#
Не е този подкаст.
Виж целия пост
# 616
От предаването ви отговарят (предполагам, че е към темата). Аз лично не помня подкаст с нея, но и по принцип трудно ѝ разбирах и нямаше да я слушам.



А за Арина не мисля, че не е разбирала какво значи дерматолог. Ето го представянето ѝ в едното студио. Аз не знам истина ли е това или не, може пък да е завършила, но тук да не е признато примерно. Въпреки че ако някой е лекар, би го изтъквал във визитка и навсякъде.

Виж целия пост
# 617
И аз май не си спомням подкаст с нея. То тя какво има да каже? Но явно четат темата и това е за нас.
Виж целия пост
# 618
Тя не само че не е лекар (или поне не в БГ), а и е инжектирала продукт , който е нелицензиран и придобит незаконно? до колкото четох и е предизвикала ботулизъм и подобни на ботулизъм симптоми в по-тежките случаи на пострадалите жени, което много рядко може да се случи иначе.
Четох за случаите с пострадалите жени и бях много изненадана да видя познато лице от ДиК...
Виж целия пост
# 619
По последно инфо от фейсбук групата - задържана е за разпит, съдействала е. Продукта не е закупен от оторизиран представител на територията на България.
Виж целия пост
# 620
Арина, която е на 25, знае ли, че в България за общопрактикуващ лекар се учи 6 години и после се специализират още 4 за придобиване на специалност дерматолог, че да се представя за такъв. Едва ли в Русия са някакви вундеркинди, че да учат кой знае колко по-кратко. Ако се представя за завършил лекар със специалност, значи математиката й е доста крива.
Виж целия пост
# 621
Скрит текст:
От предаването ви отговарят (предполагам, че е към темата). Аз лично не помня подкаст с нея, но и по принцип трудно ѝ разбирах и нямаше да я слушам.



А за Арина не мисля, че не е разбирала какво значи дерматолог. Ето го представянето ѝ в едното студио. Аз не знам истина ли е това или не, може пък да е завършила, но тук да не е признато примерно. Въпреки че ако някой е лекар, би го изтъквал във визитка и навсякъде.



Арина явно съм я гледала в друг подкаст.

В епизод 14, от 42:55 минута, отговаря на въпрос на Симеон защо се е върнала в предаването.

https://www.youtube.com/watch?v=hE2pKsUwiSE&list=PLs_FdZEgXPkV8n … Wii9CtoX&index=14
Виж целия пост
# 622
Почти съм сигурна, че Арина беше в общ подкаст с другата убавици - Ирина ли беше.

Тъпо е медиите как го изкарват. Предването не е виновно за нейните шашми.

Едит - То много странно, но в ютуб след подкаст номер 5 идва направо 9. Иначе съм се объркала, има друг подкаст с Ирена.
Виж целия пост
# 623
Няма прескочени подкасти, там са си 6-8 (Коцето, Георги и Теа).
Аз правилно си спомнях, че нямаше подкаст с Арина, щях да запомня, ако я бях слушала да се мъчи да говори на български.
Виж целия пост
# 624
Ой, да, извинявайте. Моя грешка.
Виж целия пост
# 625
"Доктор Гуудз" във всяка една нормална държава, щеше вече отдавна да е закопчана.
Виж целия пост
# 626
За Ивка:

https://youtu.be/sxoIBBNdiD0?si=Jbe_F3ZC-Ylpn05z

https://youtu.be/af-93bPajUk?si=VjSntZUFMqTB48pX


Нямам спомен Арина да е представена като доктор или козметичка. Като цяло беше скучна.
Каква е драмата с Ивка?

Не бях го гледала това 😄 Голям смях 😄 Бях видяла само, че имат общи снимки, но си мислех, че е някакъв ПР пак, но явно е било по-дълбоко. Евгени не, че не го разбрахме какъв е, но с тази песен показва ясно, че е имало нещо и се е жегнал от изявлението на Ивка. Иначе песента е якичка 🤣🤣🤣
Сори за оффтопика 🤣🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 627



Много силно момче.
Виж целия пост
# 628
Започнах го, но нямам нерви. Много тийн ми дойде началото.
Виж целия пост
# 629
Изгледах го ,на мен ми харесва подкаста, освободен , приятелски разговор! Като цяло , Йордан си ми беше фаворит... Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия