Хиляди благодарности към медицинските сестри в яслите

  • 893
  • 1
Моят син посещава детска ясла във Варна от два месеца. Адаптацията му беше много трудна,но персоналът положи всички усилия да го приобщи към групата. Той не умееше много неща, но ни насочиха върху какво да работим с него. Насърчават го да бъде самостоятелен и виждам, че започва да говори повече, когато е сред деца.  Всекидневно чувам критики и недоволства от майки по градинките относно това колко много боледуват в началото в яслата и как нарочно ги разболявали, за да не ги гледат. За всички е ясно, че децата са много, а персоналът е недостатъчен.Ако подхождаме към хората, на които сме поверили децата си с разбиране  и те ще влагат повече от себе си. Надявам се да се включват и други майки със своя положителен опит с детските ясли.
Виж целия пост
# 1
Големият ми син не е ходил на ясла, малкият сега започна и съм напълно съгласна. Трябва да сме благодарни и да уважаваме хората, които се грижат за децата ни. Дали в ясла, градина или училище, ако родителите не уважават госпожите, няма как да очакваме децата да  го правят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия