Боледуване на децата ни - тема 82

  • 21 435
  • 747
# 360
Ние днес пуснахме секрет за гъбички. Според лекарката в лабораторията, вероятно е почнало като херп ангина. След  това започна антибиотик, инхалации с Пулмикорт и всичко това е помогнало да избие гъба. Херп ангина със антибиотик не се лекува, то и явно защо не се повлия изобщо от Клацид. Ще видим какво ще излезе накрая.
Виж целия пост
# 361
Хоуп,как са твоите?Да не започна и другата да повръща?
СимонаК,ако е херпес ангина АБ затова и не е подействал.
Моя не се е обаждал.Явно му няма нищо.
Виж целия пост
# 362
Не, другата е добре, но ме съмнява щом е вирус да се измъкнем така лесно. В трепетно очакване съм..
Виж целия пост
# 363
Хоуп,дано се размине другата с повръщането.
Виж целия пост
# 364
Симона, нашата херпангина мина с изопринозин.
Виж целия пост
# 365
Ние бяхме на УНГ. За него е 100% гъби. То така казаха и във лабораторията. Но чакам секрета. Изписа и Фунгостатин и Ангал да смуче. Все още има секрет по задната стена и някакво сополи във носа. Днес е 9 ден от антибиотика за пиене и капките за нос. Не мога да повярвам вече. Говори пак за махане на третата сливица, която събира отзад секретите и и заради нея прави ларингити.
Виж целия пост
# 366
Здравейте. Налага се да направим снимка на трета сливица на едното дете. От миналия понеделник имаме направление за това.
Дали някой може да ме ориентира къде най-лесно можем да я направим, но и най-адекватно(доколкото знам трябва да се нагласи в специална поза, за да се види добре).
В Пирогов, например, къде трябва да чакаме, да влезем…много ми е сложно с болниците, нямам никаква идея къде точно да се изтърся и къде да чакам, предвид, че не сме спешен случай.
Аз работя близо до Пирогов, но баща му ще го води вероятно, та може и да е Св. Анна(живеем относително близо). Просто не знам организационно как се случват нещата и ше се радвам ако някой може да сподели опит.
Виж целия пост
# 367
Ние направихме едната снимка в Здравето. Отидохме без час, просто си изчакахме реда. Минахме бързо.

След това се наложи да направим още една снимка. Правихме я на място, където ни прати доц.Райнов, но нямам спомен за име на центъра. Намира се около Пирогов. Ако някой друг знае къде праща Райнов за снимки, може да се включи.
Виж целия пост
# 368
СимонаК,според мен,ако заради сливицата прави ларингити е за вадене.
Тони,как е детето?
Хоуп,как са твоите?
Аз тази вечер на работа каква бъбречна криза направих изкарах им акъла.Нищо ми нямаше и изведнъж като ме заболя и ми стана лошо и взех да повръщам.
Виж целия пост
# 369
Ние направихме едната снимка в Здравето. Отидохме без час, просто си изчакахме реда. Минахме бързо.

След това се наложи да направим още една снимка. Правихме я на място, където ни прати доц.Райнов, но нямам спомен за име на центъра. Намира се около Пирогов. Ако някой друг знае къде праща Райнов за снимки, може да се включи.

Ул. Люлин планина 40
https://3v-rentgen.com/
Виж целия пост
# 370
Колко време не трябва да са слагани капки за да се пусне носен секрет върти ми се нещо 24 часа,но не съм сигурна дали е така.
Виж целия пост
# 371
Здравейте.
От днес сме на градина.
Със татко му го заведох ме.
Днес ще ги снимат за новите календари за 2025 г.
Надяваме се всичко да е наред.
И да ходи по дълго на детска.
Виж целия пост
# 372
Ние сме добре. Детето е като ново още от вчера. Ечемика изчезна още след първото слагане на капки и крем, но ще продължа няколко дни да слагам. Предния път цял месец въртяхме стомашния вирус вкъщи докато го минем всички, така че все още не съм напълно спокойна.
Виж целия пост
# 373
Колко време не трябва да са слагани капки за да се пусне носен секрет върти ми се нещо 24 часа,но не съм сигурна дали е така.
Ако да обикновенни капки от типа на Виброцил,12 часа са достатъчни.
Но ако са антибиотични, нямам идея ,знам най-малко 4 дни ....
Следя  с вас за да видя,дали някой има по-точно мнение.
Виж целия пост
# 374
Оор,за обикновенни капки са достатъчни 24 часа,но за АБ най-малко 7 дни знам аз.
Хоуп,дано се разминете със стомашния вирус другите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия